Praktická lékařka
Tyršova 324, Slavkov u Brna

ja jsem s pani doktorkou spokojena na plne čaře ma zajem o pacienty a vzdycky rada poradi je hodna a prijemna

Taky se připojuji k názoru, že paní doktorka je velice pečlivá a skvělá lékařka.S její dlouholetou péčí jsem maximálně spokojen. Jen s čekáním je to příšerné. Po každé návštěvě jsem rozhodnut přejít k jiné doktorce a jen přístup MUDr. Blankové mi v tom brání. Podle mě za tím stojí její sestra, po jejím příchodu se i při objednání čekací doby prodloužily na víc jak hodinu. Velice mě mrzí, že pověst ordinace skvělé paní doktorky kazí takový personál. .

Paní doktorka je skvělá, velice příjemná, pečlivá, je ochotná poradit a pomoci jak jen může. Jen to čekání je hrozné. I když jsem objednaná na určitou hodinu, tak někdy čekám i dlouho přes hodinu.

supr kavalita za rozumnou cenu:-D

To proč, tuhle paní doktorku musím doporučit, je jen z toho důvodu, že je opravdu pečlivá. Jakmile za ní s něčím přijdete, tak se snaží najít podstatu choroby a zvážit všechny možné varianty. Nešetří na různých testech a případných odborných vyšetřeních a člověk od ní odchází opravdu klidný s pocitem, že nic nepodcenila. Navíc má skutečně lidský přístup a příjemné vystupování, což spousta lékařů po letech praxe ztrácí nebo vůbec neměla.

Paní dktorka je moc milá a nikdy nic nezanedbá. Profesionální přístup. I sestřička je skvělá. všem doporučuji.

Paní doktorka je skvělá. Prohlédne člověka od hlavy až k patě, zajímá se o člověka!!!Je milá na pacienty.

HRUZZZZAA

Velmi,velmi výborná pani doktorka.Nedokážu si po zkušenostech s naším zdravotnictvým dúvěřovat někomu jinému než právě,této Naší velice dobré paní doktorce MUDr.Blankové.Paní doktorko děkuji touto cestou za Váš lidský přístup k pacientům.Poděkování patří samozřejmě i sestřičce paní
Mendlové,jste sehrané a obě na 1.Děkujeme držte se!!!

Paní doktorka je prostě skvělá.Mé zdravotní potíže byly velmi bolestivé.Pomocí paní doktorky a MUDr Rozkydala jsem na takové úrovni na jaké jsem nyní.Vždy pacienta vyslechne..je to prostě sluníčko.Děkuji paní doktorko..

Paní doktorka není v ordinaci sama.Má sestřičku,která má zlaté ručičky a hodné srdíčko.Děkuji Vám.