J. Purkyně 467, Hradec Králové

Paní doktorka pomohla mně osobně i celé mé rodině mnohokrát, jí doporučené léčba zabrala vždy a pomohla i v momentech, kdy si tradiční medicína lámala hlavu. Moc děkujeme.

Když sem ve 12 letech měla podle mě tipické příznaky zánětu slepého střeva,tak doktoři to sváděli na obezitu, špatné stravování, na chirurgii se mi podle doktorů vracela stále střevní problémy.Když už mamka nevěděla co semnou, vzala mmě k p. Adamcové která pouhým pohmatem břicha a stisknutím bodu pod kolenem mi jasně řekla že mám akutnní zánět slepého střeva! Ve FN mi dělali ultrazvuk několikrát a na nic nepři..ona hned.Slepák byl atipicky uložený a na ultrazvuku nebyl vidět.Nebejt paní doktorky, tak už na tomto světě nejsem.Momentálně je mi 16 let a pravidelně k ní já i mamka docházíme a nemůžem si na ní stěžovat.Kdykoliv máme jakýkoliv problém, ihned nás veme.Nemám proti ní jakékoliv výhrady... :)

S P.doktorkou Adamcovou jsem zatím velmi spokojena.

Dobrý den, ohromilo mě, jak někteří z vás popisují léčbu Mudr. Věry Adamcové. Vůbec nikdy jsem nepsala jakékoli hodnocení na kohokoliv a cokoliv a už vůbec nevěřím "kecům" na internetu. Ale bohužel jsem byla nucena si najít nového zubaře a tento portál mě k tomu poprvé v životě a doufám, že naposledy donutil. Vlastní zkušenost je nezastupitelná...Paní doktorka je dáma ve vyšším věku, obdivuju, že se ještě aktivně ve svém věku zapojuje do pracovního procesu... Hned na začátek - je to jen člověk... Mně osobně pomohla ke druhému nádhernému dítěti, vyléčila mi během jednoho týdne tzv. studené vaječníky, nastartovala po potratu a mém půlročním trápení u jednoho z choceňských gynekologů a jedné východočeské nemocnici obyčejnou menstruaci. S homeopatií jsem se velice blízko seznámila u ní a pomáhá celé mé rodině, ale je to samozřejmě věc každého z nás a každý máme na léčení jiný názor. Není to levná záležitost, ale rozhodně pomáhá bez vedlejších účinků. Když to je nezbytné, předepisuje normální tzv. klasickou léčbu. Nebojte se, je to velice příjemná a komunikativní a hlavně zkušená!!! lékařka a gynekoložka, dokáže totiž vidět a poznat problémy v širším ohledu. Já ji vděčím za svoje zdraví a za zdraví svých nejbližších. Moje děti neví, co jsou antibiotika...Zato můj starší syn moc dobře ví, jak je důležitá prevence a co je to homeopatie. Jestli má některá z vás nějaké problémy, poradí vám a co je důležité, pomůže!!!
PS.:ona obezita je podle mého názoru vždy velký problém a to nejen u těhotných!!!

Ne, každý ocení její zkušenosti;)

paní doktorka Adamcová je fakt děsná!!!!!!!! Když neslyší u těhotné ženy ozvy tak to svede na obezitu "není to přes ten tuk slyšet" jak řekla přitom stačí těhotnou poslat do fakultní nemocnice.A že těhulkám se dává kyselina listová a jod to asi vůbec neví.Fakt Vám ji nedoporučuji

Paní doktorka mi našla ve 12ti letech cistu na vaječníku, když mi ve FN tvrdili, že mám zánět slepého střeva. Mám osobitý přístup a dámičkami, které jsoucimprlich si nebere příliš servítky, to je fakt. Ale pomohla mi doposud se všemi problémy a když jsem homeopatika slušně odmítla, už mi je nikdy nenabízela :)

S paní doktorkou jsem spokojená, docházím k ní už 27 let. Díky ní mám dvě zdravé dcery. Poslala mě dvakrát do lázní a v těhotenství mě pravidelně sledovala. Je ochotná a svědomitá.

Me doktorka Adamcova zacala lecit srusty po slepaku a konecne me poslala do lazni, pote co ostatni doktori na me kaslali. Tez si nemohu stezovat.

já mám s paní doktorkou dobrou zkusenost vylecila mi vlekly vytok, kvuli kteremu jsem dochazela 8 let a stridala ruzne gynekology, taky mi pomohla s hemeroidy a plisni na rukou, kterou neodhalil ani kozni lekar. Na ultrazvuku mi miminko vzdy ukazala a vytiskla obrazek. Nemohu si zatim stezovat.