Adresa

Podlesí 313, Třinec
Praktický lékař stomatolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Zubařka je fajn ale ja mam zlou zkušenost s lidskosti a pochopenim po dlouhodobe nemoci jsem se dostavila po 3 měsičnim obědnani a sestřička mi suše oznamila že mě vyškrtli z evidence prosila sem že to neni opravdu moje vina že jsem opravdu nebyla schopna ale zubařka ani nevylezla, sestřička mi dala kontakt na jineho zubaře.Doufam že boži mlyny melou o něco rychleji.... Tak se rychle obědnavejte protože neni jiste jestli jste ještě v evidenci jinak budete nemilosrdně odmitnuti a najit noveho zubaře neni snadne


Super zubarka, velmi prijemna , praci odvede dokonale, sestricka taktez,moc prijemna , vlidna,do takove ordinac se pak chodi dobre .


Dokonalý odborník,příjemného vystupování, vstřícného přístupu za kterým je jen kvalitní práce a množství spokojených pacientů


Já jsem k ní chodila pár let, vždy velmi příjemná. Chválila mě za skvělé čištění zubů a péči. Navštěvovala jsem ji pravidelně 2x ročně. Na doporučení známé jsem se však přeobjednala k jinému zubaři. K ménu zděšení mi zjistil paradentózu a asi 5 kazů, no byla jsem v šoku. Taky mě naučil správnou techniku čištění zubů, prý jsem si nečistila zuby správně. Jen díky změně ke které jsem se odhodlala mám dnes chrup v pořádku - relativně. A to je mi 33let! Pokud máte genetické dispozice ke zdravému chrupu, pak paní doktorku nechci hanět, pokud však míváte trochu problémy, radím vyhledat nějakého specialistu.


Vynikající lékař i člověk, sestřička také úžasná!


Super zubařka.


R

Skvělá profesionálka a lékařka a navíc velmi lidská. Celá rodina jsme se k ní přihlásili a můžeme jen chválit a doporučit. !!


A

Výborný odborník a velice pečlivá paní doktorka, chodíme k ní celá rodina a jsme naprosto spokojeni. Vřele doporučuji, je to jeden z mála lékařů, kteří své povolání dělají opravdu svědomitě.


Velmi dobrá zubařka jsem sní velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti