Podlesí 313, Třinec
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zubařka je fajn ale ja mam zlou zkušenost s lidskosti a pochopenim po dlouhodobe nemoci jsem se dostavila po 3 měsičnim obědnani a sestřička mi suše oznamila že mě vyškrtli z evidence prosila sem že to neni opravdu moje vina že jsem opravdu nebyla schopna ale zubařka ani nevylezla, sestřička mi dala kontakt na jineho zubaře.Doufam že boži mlyny melou o něco rychleji.... Tak se rychle obědnavejte protože neni jiste jestli jste ještě v evidenci jinak budete nemilosrdně odmitnuti a najit noveho zubaře neni snadne

Super zubarka, velmi prijemna , praci odvede dokonale, sestricka taktez,moc prijemna , vlidna,do takove ordinac se pak chodi dobre .

Dokonalý odborník,příjemného vystupování, vstřícného přístupu za kterým je jen kvalitní práce a množství spokojených pacientů

Já jsem k ní chodila pár let, vždy velmi příjemná. Chválila mě za skvělé čištění zubů a péči. Navštěvovala jsem ji pravidelně 2x ročně. Na doporučení známé jsem se však přeobjednala k jinému zubaři. K ménu zděšení mi zjistil paradentózu a asi 5 kazů, no byla jsem v šoku. Taky mě naučil správnou techniku čištění zubů, prý jsem si nečistila zuby správně. Jen díky změně ke které jsem se odhodlala mám dnes chrup v pořádku - relativně. A to je mi 33let! Pokud máte genetické dispozice ke zdravému chrupu, pak paní doktorku nechci hanět, pokud však míváte trochu problémy, radím vyhledat nějakého specialistu.

Vynikající lékař i člověk, sestřička také úžasná!

Super zubařka.

Skvělá profesionálka a lékařka a navíc velmi lidská. Celá rodina jsme se k ní přihlásili a můžeme jen chválit a doporučit. !!

Výborný odborník a velice pečlivá paní doktorka, chodíme k ní celá rodina a jsme naprosto spokojeni. Vřele doporučuji, je to jeden z mála lékařů, kteří své povolání dělají opravdu svědomitě.

Velmi dobrá zubařka jsem sní velmi spokojená.