Odborný lékař otorinolaryngolog
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě, navíc lidská, empatická. Vyšetření bylo beze spěchu, důkladné, mé otázky zodpověděla. Za sebe doporučuji.

Paní doktorka Zitová mi velmi pomohla s akutním ušním problémem,byla velmi příjemná a milá,tímto jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Když jsme s dětmi šla k paní doktorce poprvé - šli jsme hned ráno v době pro akutní případy a bez obědnání. Čekárna byla plná, čekali jsme 2 hodiny než jsme přišli na řdu a před námi by,lo přednostně ošetřeno několik objednaných pacientů. Brala jsem to jako samozřejmou věc - prostě jsme nebyli objednaní, tak nám nezbylo, než třpělivě čekat, než na nás konečně dojde řada, ikdyž se dvěma malými dětmi to bylo poněkud náročné. Paní doktorka byla při ošetřování úžasná, děti se nebály. Dnes jsme se vrátila velmi roztrpčená - byli jsme tentokrát objednaní. Přišli jsme již 20 minut předem čekárna opět plná, stačila jsem se zorientovat v čekárně a myslím, že jediní objednaní jsme tam byli my. Přesto ikdyž už byl dávno čas, na který jsme byli objednaní pryč, stále chodili do ordinace jiní pacienti (sice byli před námi, ale neobjednaní) :-((((.... Sestra věděla, že objednaní jsme. Opravdu nechápu, k čemu celé objednávání je, když by to nakonec dopadlo opět tak, že bych si vystála 2 hodinouvou frontu. Jedu z Chrastavy, sháním hlídání na mladší dítě, platím nehorázné parkovné a přesto je mi naprosto k ničemu, že jsem objednaná. Sebrali jsme se a odešli, protože tohle si vážně líbit nenechám!!!! To opět raději, jako dřív, půjdeme přimo do ordinace v nemocnici - jsou tam sice také fronty, ale alespoŃ to jde rychle. Jsem shodou okolností sestra, pracovala jsem i na ovbově a chápu, že akutní případy mají přednost, ale nemyslím, že v čekárně byl někdo akutní. Nikdo odnikud nekrvácel, nikde žádné díto s otitidou.... také jsem měla ve zvyklu hlídat si objednané pacienty a ty si vyvolat v čekárně jménem, aby zbytečně nečekali nezi neobjednanými. Dokud bude mít paní doktorka a její sestřička tyto zásadní mezery v chování vůči pacientům, nikdo nás u ní neuvidí :-(

Dobrý den

Paní doktorku doporučuji každýmu, je super a svému oboru rozumí a hodně mi pomohla , i když jsem přišel těsně před koncem ordinačních hodin tak mě bez váhaní vzala. Děkuji pani doktorko.

všem doporučuji

Vynikající lékařka a skvělý člověk.Dostala jsem se k ní náhodou,když jsem měla velké problémy v těhotenství a ona mi moc pomohla.Přála bych si víc takových lékařů.A její sestřička je také skvělý člověk.
Až se nám za měsíc narodí miminko tak už vím,kam se s ním v případě problému mám obrátit.
Děkuji moc.

Tuto ambulanci jsem navštěvoval již jako malý a při jakémkoliv problému z oblasti ORL se tam s důvěrou vracím. Mohu jen doporučit !!!

Lékařka s výbornou schopností, vždy pomůže když někdy některý lékař neurčí správnou diagnozu.

Paní doktorka je výborný lékař a člověk s lidským porozuměním a nádhernou duší. Je prostě nejlepší.

Souhlasim!

Paní doktorka má již od mého velmi útlého věku velmi dobrou péči. Neznám v Liberci lepšího ORL!