Adresa

Praktický lékař stomatolog
Sušilova 10, Zábřeh

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Ano, to, jak pan doktor přistupuju k pacientům je opravdu moc příjemné a dokud mi jen kontroloval stav chrupu neměla jsem výhrad. Z nedávné doby mám ovšem i zkušenost se zákrokem - po vypadení plomby mi byla dána nová. I když šlo o trivialitu, skončilo to zánětem a mrtvým zubem, který způsobila neadekvátně veliká plomba právě od pana doktora Svobody. Zakročit musel jiný lékař (a jsem za to ráda, protože panu Svobodovi už bych moc nevěřila), který se mi velice omlouval za odvedenou práci předchozím lékařem. Je mi opravdu líto, že to sem musím napsat, ale chtěla jsem poskytnout také tuto zkušenost, přímo z akce:). Nemyslím, že za to mohla neodbornost p. Svobody, spíš se přikláním k jeho pokročilému věku a možná už horšímu vidění, jako důvodu, který způsobil celou tuhle patálii. Všem přeji co nejméně trablů se zubama:).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Jednou mi pan doktor při kontrole řekl, že se mnou nejsou žádně kšefty, že mám zuby v pořádku. Asi proto, že chodím právě k němu a už tak dlouho. Tak jsme se zasmáli a šla jsem domů. Zaplať pán bůh za jeho ruce. Netuším, jak ordinuje jeho paní v Postřelmově, ale pokud hodnotím pana doktora, tak sem nepletu jeho paní. Mimochodem, u ní jsem jako u homeopatky párkrát byla a nemůžu si stěžovat.

Ověřený profil

Vyborny lekar s prijemnym pristupem k pacientovi. pote co jsem zazil jine zubni lekare, kteri mi znicili chrup v detstvi, pripadne na me kriceli jak na male decko, kdyz jsem za nimi prisel, ze potrebuji znovu vypsat zadanku k odbornemu lekari, ponevadz stavajici mi ukradli spolecne s kufrikem apod. Ackoliv ho mam jako dentistu docela daleko od sveho bydliste, vyplati se mi za nim dojizdet.Ke strarsimu chodim cely zivot a su spokojen...od priste jdu k mladymu,tak doufam ze bude jeste lepsi :-)


Velmi doporučuji jeho syna Václava. Je velmi ohleduplný, milý, precizní, lidský. no prostě je úplně skvělý . Už jsem sem přehlásila skoro celou rodinu


Já nedoporučuji,velké zmatky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Neznám lepšího zubního lékaře.Odkjakživa byl problém stát se jeho pacientem,protože má pořád plný stav.I to dokazuje,že se ve svém hodnocení nemýlím.


H

Je to velmi dobrý zubní lékař má přístup k lidem Velmi doporučují.


D

Po mnoha zkušenostech s jinými stomatology mohu Dr. Svobodu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup a odbornost, lidské zacházení, dokázal odbourat můj zažitý pocit strachu...


nej
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu