MUDr. Václav Meluzín

Odborný lékař léčebné rehabilitace
Tyršova 414, Konice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař léčebné rehabilitace poúrazové vyšetření

Za cca 4 roky, co jsem při různé příležitosti (zablokovaná záda, zánět achilovy šlachy, zranění kotníku) musel pana doktora navštívit, mi vždy velice fundovaně a rychle pomohl jak s úlevou od potíží, tak i preventivní radou a výběrem rehabilitací. Vše vždy zafungovalo tak, že jsem z ordinace odcházel v mnohem lepším stavu, až jsem se kolikrát sám před sebou cítil skoro jako simulant, když jsem najednou z ordinace odcházel s podstatnou úlevou. Dospěl jsem tedy k názoru, že bych se tuto skutečnost mohl podělit.

Hrúza co jsem přišel do ordinace cítil jsem kouř s cigaret přístup otřesný neumí určit přesnou diagnozu

Mám problémy s ploténkou (výhřez), bederní páteř. V době šílených bolestí, kdy do mě píchali ze všech stran injekce a efekt žádný, pan doktor přečetl nález z MR a konal. A to hned. Odešel z ordinace úplně jiný člověk, než ta troska, která tam vešla. Nastala doba rehabilitací, cvičení apod. Po určité době a zrovna dnes, kdy mě záda chytli opět, nenechala jsem to sebe nic píchat a obrátila se z důvěrou na pana doktora. Ochota, přístup a vstřícnost, se kterou mi opět pomohl nemá konkurenci. prostě ČLOVĚK na svém místě !!!

Pročetla jsem si předešlé komentáře a nemohu uvěřit.Dnes jsem už podruhé u pana primáře Meluzína zažila pravý opak.Křičel na mne, když jsem mu připomněla svalový test pro manžela ohledně elektrického vozíku.Po třikrát jsem mu řekla slušně,ať mi tedy dá písemně jeho zamítnutí svalového testu a teprve pak jsem dostala doporučenku.Chápu,že lékaři jsou pod obrovským tlakem zřizovatelů a pojišťoven,ale proč to má odnášet pacient?U primáře bych očekávala důstojnější chování.A ještě k samotnému vyšetření panem primářem:manžel byl vyšetřován v sedě na vozíku.Nejsem lékař,ale mám za to,že do ortopedie patří i páteř,kyčle,ramena a ruce.Pan primář vyšetřil pouze kolena.

Lepšího lékaře v tomto oboru jsem nepotkala. Vynikající odborník. Opravdu dokáže pomoci.

Mooc spokojená,tak důkladné vyšetření jsem od žádného lékaře ještě neměla

Vřele doporučuji, již při první návštěvě mi velice pomohl. Souhlasím s předešlými názory.Již teď se těším na další návštěvu.

Je to nejlepší lékař!!!Vždy důkladně prohlédne!DOPORUČUJI!!!!

Doporučuji,perfektní!!!

"

Jeho ordinaci navštěvuji s dcerou, která je po autohavárii. Je to vynikající odborník, velice ochotný a "profík" každým coulem. Dcera na něho nedá dopustit!