MUDr.

Václav Liška verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

Kontaktní informace

 • Chirurgická klinika, FN Plzeň

  Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň, plzeňský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nejnovější názory

 • K
  Umístění: Chirurgická klinika, FN PlzeňSlužby: Kyla

  Pan doktor Liška mě operoval 8 listopadu 2017 měla jsem 2 břišní kýly a břišní svaly v dezolátním stavu. Dík panu doktorovi jsem v pořádku , výbornej docent. Jsem maximálně spokojená :-)

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Naděžda Rozmarová
  Naděžda Rozmarová
  Anesteziolog, Chirurg
  Lidická 27, Plzeň

  Kamila Šormová
  Kamila Šormová
  Plastický chirurg
  alej Svobody 29, Plzeň
  jsem cca měsíc po liposukci stehen, otoky a modřiny se velmi pomalu vstřebávají, nohy mi po námaze stále otékají… Více

  Jana Synková
  Jana Synková
  Chirurg, Dermatolog, Ostatní
  Houškova 26, Plzeň

  Petr Sirotek
  Petr Sirotek
  Plastický chirurg
  Unhošťská 2533, Kladno
  Byla jsem před 14 dny na operaci hornich a dolnich víček. Dneska už vypadám super, nejsou ani vidět jizvy, prostě… Více

  Silvia Tůmová
  Silvia Tůmová
  Chirurg
  Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
  Byla to periodická návštěva k ošetření kolena (eliminace tekutiny ). Bylo to jako vždy perfektní a byla obvyklá… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4

  Obecné skóre
  3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • K
   Umístění: Chirurgická klinika, FN PlzeňSlužby: Kyla

   Pan doktor Liška mě operoval 8 listopadu 2017 měla jsem 2 břišní kýly a břišní svaly v dezolátním stavu. Dík panu doktorovi jsem v pořádku , výbornej docent. Jsem maximálně spokojená :-)

  • L

   Pan doktor Liška,je ten nejbáječnější chirurg jakého jsem kdy poznala,je hrozně moc milý,příjemný a má zlaté ručičky. Mě operoval 15 února žlučník,ale měl mě operovat klasicky a i přes srůsty,které sem díky zánětu žlučníku měla,mě operoval laparoskopicky a díky jeho zákroku,mám teď malou jizvičku a pokud bych někdy měla zase skončit na Chirurgie,tak bych chtěla jedině k panu doktorovi a rozhodně a oddělení chirurgie B- FN Lochotín,protože jsou tam hrozně milé a příjemné sestřičky a páni doktoři . Pana doktora Lišku,mohu všem jenom doporučit,je to profesionál na svém místě a sem ráda,že mě operoval právě on. Pane doktore,ještě jednou za vše moc děkuji ať se vám daří. S pozdravem sl.Lucie Lopourová

  • S dotyčným lékařem jsme měli zlou zkušenost, když na doporučení pediatra MUDr. Boškové jsme přijeli do FN Plzeň Lochotín s akutním apendixem našeho syna k okamžité operaci a pan doktor Liška po vyšetření a sonografickém vyšetření nás poslal domů se slovy: "Pediatři velice rádi přehánějí". Doma po třech hodinách neustálého zvracení a bolestí v břiše, došlo k perforaci apendixu. Pak už to byl závod s časem. Napřed převoz do FN a potom lékařského týmu na operačním sále. Co jeden zpacká musí několik jiných kolegů pracně napravovat. Syn má v 16 ti letech místo malé jizvičky po standardní operaci apendixu břicho zjizvené jako válečný veterán z Afgánistánu. To proto, že museli lékaři otevřít břišní dutinu a vyčistit sekrety a zbytky stolice z prasklého střeva. Naštěstí syn netrpí žádnou jinou chorobou ani alergií. V opačném případ raději nechci domyslet. Bohužel doktor Liška dost často slouží na příjmové ambulanci. S běžnými vizuálními problémy si asi poradí, ale na vážnější diagnózy budeme příště požadovat přizvání dalšího lékaře, anebo změníme nemocnici.