MUDr.

Chirurg

Kontaktní informace

• K
    Umístění: Chirurgická klinika, FN PlzeňSlužby: Kyla

Pan doktor Liška mě operoval 8 listopadu 2017 měla jsem 2 břišní kýly a břišní svaly v dezolátním stavu. Dík panu doktorovi jsem v pořádku , výbornej docent. Jsem maximálně spokojená :-)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: Chirurgická klinika, FN PlzeňSlužby: Kyla

• L

Pan doktor Liška,je ten nejbáječnější chirurg jakého jsem kdy poznala,je hrozně moc milý,příjemný a má zlaté ručičky. Mě operoval 15 února žlučník,ale měl mě operovat klasicky a i přes srůsty,které sem díky zánětu žlučníku měla,mě operoval laparoskopicky a díky jeho zákroku,mám teď malou jizvičku a pokud bych někdy měla zase skončit na Chirurgie,tak bych chtěla jedině k panu doktorovi a rozhodně a oddělení chirurgie B- FN Lochotín,protože jsou tam hrozně milé a příjemné sestřičky a páni doktoři . Pana doktora Lišku,mohu všem jenom doporučit,je to profesionál na svém místě a sem ráda,že mě operoval právě on. Pane doktore,ještě jednou za vše moc děkuji ať se vám daří. S pozdravem sl.Lucie Lopourová

• S dotyčným lékařem jsme měli zlou zkušenost, když na doporučení pediatra MUDr. Boškové jsme přijeli do FN Plzeň Lochotín s akutním apendixem našeho syna k okamžité operaci a pan doktor Liška po vyšetření a sonografickém vyšetření nás poslal domů se slovy: "Pediatři velice rádi přehánějí". Doma po třech hodinách neustálého zvracení a bolestí v břiše, došlo k perforaci apendixu. Pak už to byl závod s časem. Napřed převoz do FN a potom lékařského týmu na operačním sále. Co jeden zpacká musí několik jiných kolegů pracně napravovat. Syn má v 16 ti letech místo malé jizvičky po standardní operaci apendixu břicho zjizvené jako válečný veterán z Afgánistánu. To proto, že museli lékaři otevřít břišní dutinu a vyčistit sekrety a zbytky stolice z prasklého střeva. Naštěstí syn netrpí žádnou jinou chorobou ani alergií. V opačném případ raději nechci domyslet. Bohužel doktor Liška dost často slouží na příjmové ambulanci. S běžnými vizuálními problémy si asi poradí, ale na vážnější diagnózy budeme příště požadovat přizvání dalšího lékaře, anebo změníme nemocnici.