Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická klinika, FN Plzeň
Alej Svobody 80, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická klinika, FN Plzeň Kyla

Pan doktor Liška mě operoval 8 listopadu 2017 měla jsem 2 břišní kýly a břišní svaly v dezolátním stavu. Dík panu doktorovi jsem v pořádku , výbornej docent. Jsem maximálně spokojená :-)

L
Ověřený profil

Pan doktor Liška,je ten nejbáječnější chirurg jakého jsem kdy poznala,je hrozně moc milý,příjemný a má zlaté ručičky. Mě operoval 15 února žlučník,ale měl mě operovat klasicky a i přes srůsty,které sem díky zánětu žlučníku měla,mě operoval laparoskopicky a díky jeho zákroku,mám teď malou jizvičku a pokud bych někdy měla zase skončit na Chirurgie,tak bych chtěla jedině k panu doktorovi a rozhodně a oddělení chirurgie B- FN Lochotín,protože jsou tam hrozně milé a příjemné sestřičky a páni doktoři . Pana doktora Lišku,mohu všem jenom doporučit,je to profesionál na svém místě a sem ráda,že mě operoval právě on. Pane doktore,ještě jednou za vše moc děkuji ať se vám daří. S pozdravem sl.Lucie Lopourová

Ověřený profil

S dotyčným lékařem jsme měli zlou zkušenost, když na doporučení pediatra MUDr. Boškové jsme přijeli do FN Plzeň Lochotín s akutním apendixem našeho syna k okamžité operaci a pan doktor Liška po vyšetření a sonografickém vyšetření nás poslal domů se slovy: "Pediatři velice rádi přehánějí". Doma po třech hodinách neustálého zvracení a bolestí v břiše, došlo k perforaci apendixu. Pak už to byl závod s časem. Napřed převoz do FN a potom lékařského týmu na operačním sále. Co jeden zpacká musí několik jiných kolegů pracně napravovat. Syn má v 16 ti letech místo malé jizvičky po standardní operaci apendixu břicho zjizvené jako válečný veterán z Afgánistánu. To proto, že museli lékaři otevřít břišní dutinu a vyčistit sekrety a zbytky stolice z prasklého střeva. Naštěstí syn netrpí žádnou jinou chorobou ani alergií. V opačném případ raději nechci domyslet. Bohužel doktor Liška dost často slouží na příjmové ambulanci. S běžnými vizuálními problémy si asi poradí, ale na vážnější diagnózy budeme příště požadovat přizvání dalšího lékaře, anebo změníme nemocnici.


Došlo k chybě, zkuste to znovu