Sam.ordinace PL pro dospělé
Čechova 43, Lanškroun

Pan doktor by snad neměl ani léčit lidi,to co udělal s mým tátou bych nepřála nikomu,zdravotní péči si představuji jinak,on ho ani neléčil rovnou nám ho poslal na druhou stranu.Myslím tím tedy pana dokrota Kmenta staršího,abych neuškodila nevinnému,ale ten starší by už neměl ani léčit,pane doktore ani se mi tak Vás nechce nazývat,běžte už do duchodu nestačíte na to a to jsem jěště slušná.

P. MUDr. V. Kment je velmi empatický, ochotný, vždy mi dokázal velice dobře poradit a se všemi problémy pomohl nejen mně, ale i celé naší rodině, s p. dr. Kmentem jsme spokojeni a všem doporučujeme!

Nejhorší lékař jakého jsem kdy poznal,

MUDr. V.Kment mi vždy velmi dobře poradí, uklidní, pomůže s mými problémy. Jsem velmi spokojený, určitě doporučuji.

P. MUDr. Václav Kment je nejen velmi příjemný, ochotný, ale o všem mě podrobně informoval, dopodrobna vysvětlil, po absolvování nutných vyšetření a nasazení léčby jsem se zbavila svých problémů. Určitě doporučuji!

Reaguji na názor ze 20.11. 010. Lékař velmi výborný. Jen nevím, jakou zkušenost má se sestřičkou ona paní, ale ke mně a i k ostatním pacientům se vždy chová slušně a ochotně. Milá paní, záleží, jak jste se chovala vy, potom kritizujte ostatní.

Velmi milý, komunikativní, vše mi podrobně vysvětlil, doporučil vyšetření a hlavně mé problémy zcela ustoupily. Určitě doporučuji.

S lékařem MUDr.Václavem Kmentem ml.jsem velice spokojena,jen sestra Kůrková by se měla trošku zamyslet nad svým chováním k pacientům,konktrékně při telefonické komunikaci a přístupem při příchodu k ní do sesterny.

Je lidský a rozumí lidem i jejich problémům

Lékař velmi příjemný, empatický, vždy mi pomohl s mým zdravotním problémem. Kdyby takových lékařů jako je on bylo víc.