Nemohu o něm říct nic špatného.Po mém potrarě z příčiny nemoci a silných horeček,jsem byla na vyčištění v nemocnici,které ale nedopadlo pozitivně.Po propuštění domů se za několik dní zjistilo,že zákrok nedopadl tak,jak by měl a teprve,až už jsem krvácela celý měsíc,poslala mne tehdy ještě pí doktorka Klíčová na opětovné přečištění.Bylo už ale moc pozdě a já další své roky prožívala v zánětech,které se mi objevovaly po každém styku s manželem.Asi po roce jsem se setkala v ordinaci doktorky Klíčové s doktore Houbalem,který ji zastupoval v nemoci.Ochotně se mne ujal a snažil se napravit dřívější pochybení.Asi po 6. návštěvě,kdy jsem opět bojovala se zánětem ,mi doporučil lázně a já po několika týdnech nastoupila do Františkových lázní,kde mě dávali dohromady 3 týdny za pomoci různých léčebných kůr.Díky tomu jsem po několika letech opět otěhotněla a dnes mám již 18-letou dceru a 9-letého syna.Od těch zánětů mi hrozila neplodnost,ale díky panu doktorovi,který mne poslal do lázní,se tak nestalo.Vděčím mu za hodně a nedám na něj dopustit,protože mně tehdy opravdu pomohl-a to hodně.Ještě stále ho navštěvuji i když už je v důchodě a jsem s jeho péčí stále spokojená.