Soukromá stomatologická praxe
Havlíčkova 30, Jihlava

má sice velmi svérázný způsob jednání s pacienty, ale jinak je to bezvadná ženská a lékařka.. je mi velice líto, že se odstěhovala, protože ja fakt skvělá a pomohla mi se vším, s čím jsem měla problém a že to bylo trápení

Je machr na protézy. Od jiných mi vždycky padala z pusy i při mluvení. Teprve teď mi dobře drží a můžu dokonce kousat i ořechy. Jsem moc spokojený!

profesionál!!!

Byl jsem kámošovi na svadbě a když jsem vyšel ven, zmlátili mě nějaký dva železnou tyčí až jsem byl v bezvědomí. V nemocnici jsem zhistil, že kromě monoklů mám ulomený zub a jeden mi dokonce chybí. Když mě propustili z nemocnice šel jsem hned k zubaři. Moje paní doktorka si na mě udělaqla čas i když měla plno. Ulomený zub mi ještě ten den nastavila že to nebylo ani poznat. S tím druhým jsem musel víckrát, ale už mám nový zub a cítím se jako člověk. Moc díky!jb

Měla jsem to dost nateklý a moc to bolelo. Na pohotovosti jsem byla dvakrát a nechtěli mi s tím nic dělat a dali mi jen penicilín.Byla jsem zbědovaná celej víkend,vůbec jsem se kvůli bolesti nevyspala.V pondělí jsem šla za mojí zubařkou a ta mi konečně pomohla když mi zub vytrhla. jsem ráda že k ní xchodím.

Přešel jsem k paní doktorce od jiné lékařky a nestačím se divit co všechno mi platí pojišťovna. Předtím ze mě tahali peníze i za černé blomby i za strhávání zubního kamene. Jsem tadý spokojený i s kvalitou práce. Nic nebolí a všechno dobře drží. Navíc je doktorka milá a dá se s ní pokecat. Pro mě je rozhodně ta nejlepší a to můžu posoudit protože nejsem nejmladčí a poznal jsem jich už dost.

Jezdím za naší zubařkou ze zahraničí, kde už delší dobu pracuju . Nedám na ní dopustit, protože mi vždycky pomůže a vezme mě jak potřebuju.

Hodná, ochotná, svědomitá. Vždycky mi vysvětlí co bude dělat. Už mě zná a dává mi injekci aby to nebolelo proto se nebojím chodit k zubaři.

Paní doktorka mi zachránila zuby, škoda, že jsem ji nepoznal před třiceti lety.

Paní zubařka svým naprosto neetickým přístupem a chováním k pacientům z pocize moci vůči bezbrannému a nemocnému dělá stomatologickému stavu skutečnou ostudu.
Bohužel i po stránce odborné je to jen druhá strana stejné mince.