Uxová Nevenka, zubař Jihlava

MUDr. Uxová Nevenka

Zubař

11 názorů

Uložit


Adresa

Havlíčkova 30, Jihlava
Soukromá stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

má sice velmi svérázný způsob jednání s pacienty, ale jinak je to bezvadná ženská a lékařka.. je mi velice líto, že se odstěhovala, protože ja fakt skvělá a pomohla mi se vším, s čím jsem měla problém a že to bylo trápení


Je machr na protézy. Od jiných mi vždycky padala z pusy i při mluvení. Teprve teď mi dobře drží a můžu dokonce kousat i ořechy. Jsem moc spokojený!


D

profesionál!!!


J

Byl jsem kámošovi na svadbě a když jsem vyšel ven, zmlátili mě nějaký dva železnou tyčí až jsem byl v bezvědomí. V nemocnici jsem zhistil, že kromě monoklů mám ulomený zub a jeden mi dokonce chybí. Když mě propustili z nemocnice šel jsem hned k zubaři. Moje paní doktorka si na mě udělaqla čas i když měla plno. Ulomený zub mi ještě ten den nastavila že to nebylo ani poznat. S tím druhým jsem musel víckrát, ale už mám nový zub a cítím se jako člověk. Moc díky!jb


M

Měla jsem to dost nateklý a moc to bolelo. Na pohotovosti jsem byla dvakrát a nechtěli mi s tím nic dělat a dali mi jen penicilín.Byla jsem zbědovaná celej víkend,vůbec jsem se kvůli bolesti nevyspala.V pondělí jsem šla za mojí zubařkou a ta mi konečně pomohla když mi zub vytrhla. jsem ráda že k ní xchodím.


Z

Přešel jsem k paní doktorce od jiné lékařky a nestačím se divit co všechno mi platí pojišťovna. Předtím ze mě tahali peníze i za černé blomby i za strhávání zubního kamene. Jsem tadý spokojený i s kvalitou práce. Nic nebolí a všechno dobře drží. Navíc je doktorka milá a dá se s ní pokecat. Pro mě je rozhodně ta nejlepší a to můžu posoudit protože nejsem nejmladčí a poznal jsem jich už dost.


L

Jezdím za naší zubařkou ze zahraničí, kde už delší dobu pracuju . Nedám na ní dopustit, protože mi vždycky pomůže a vezme mě jak potřebuju.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Hodná, ochotná, svědomitá. Vždycky mi vysvětlí co bude dělat. Už mě zná a dává mi injekci aby to nebolelo proto se nebojím chodit k zubaři.


J

Paní doktorka mi zachránila zuby, škoda, že jsem ji nepoznal před třiceti lety.


L

Paní zubařka svým naprosto neetickým přístupem a chováním k pacientům z pocize moci vůči bezbrannému a nemocnému dělá stomatologickému stavu skutečnou ostudu.
Bohužel i po stránce odborné je to jen druhá strana stejné mince.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti