Praktický lékař stomatolog
Havířská 51b/1821, Karviná

Nejlepší zubařka, kterou znám. Opravdu jak již bylo zmíněno níže: jemná, pečlivá, ochotná, profesionální, příjemná paní doktorka. Bohužel jsou velmi dlouhé objednací lhůty, ale dnes si člověk nevybere. Doporučuji

Jsem pacientem paní doktorky už 20 let a díky její péči mohu dodnes kousat řízky a ne jíst kašičku.Proto se nedivím dlouhým objednacím lhůtám.Jednoduché hodnocení říká "Kdo umí ten umí".

U paní doktorky Slowikové se vždy setkávám s ochotou a profesionalitou. Totéž platí i o její sestřičce. Jsem nadmíru spokojená.

Velmi vstřícný, ochotný přístup. Jen ty otevřené dveře mi vadí a dlouhá délka vrtání bez pauzy na polknutí... a někdy delší objednací lhůty, když to člověk nutně potřebuje. Paní doktorka je člověk na svém místě, odborník ve své profesi!

Ž

Věra Žižková
Souhlasím s předchozím názorem-odborník na svém místě, má lidský přístup k pacientům, velmi dobrá lékařka,problém vždy vysvětlí a s pacientem rozebere, odvádí velmi dobrou práci-zubařina ji zřejmě baví,to samé platí o přístupu sestřičky k pacientům.

Jak obecně zubaře nenávidím, tak k paní Slowikové se vždy docela těším. Je velmi jemná, precizní, profesionální, vždy mi zodpoví mé dotazy. Navíc je v ambulanci příjemná atmosféra- sestra i paní doktorka jsou velmi milé. Doporučuji!!!