Ordinace plastické chirurgie
Berkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Můj oboustranný rozštěp rtu (a čelisti) mi pan doktor spravil báječně, operoval mě už asi čtyřikrát a vždy to bylo jen k lepšímu. Na rozštěpáře je rozhodně kapacita.

Souhlasím, že je věčně v klidu a s úsměvem na rtech, ale občas z něj mám pocit, že nás pacienty bere za individua, kterým je zbytečný něco pořádně vysvětlovat. Nepamatuji si, že by mi někdy přesně řekl, co mi přesně bude dělat a jak dlouhá bude následná rekonvescence (mám zkušenost od týdne po dva měsíce). I tak ho ale doporučuji; hlavně pro rodiče, kterým se nešťastně narodilo děťátko s rozštěpem.

DĚKUJEME VAM ZA ANETKU HORVATOVA NAR.13,7,1999 DĚKUJE CELA RODINA

Je mi líto všech,kteří mají negativní zkušenost s panem primářem. Ale medicína není jako sedět u lisu, to by si měl každý uvědomit. Roli hraje spousta faktorů.
Zrovna dneska operoval pan primář našeho synka, již počtvrté od narození (celkový oboustranný rozštěp rtu a patra). Nikdy bychom si neodvažovali ani doufat ve výsledek, jaký pan doktor dokázal a dokazuje. Má zlaté ruce i povahu. Komunikace je sice slabší, tedy co se množství poskytnutých info týče. Ale... v tom kvantu netrpělivých pacientů, mrňat a rodinných utrpení se není co divit. Kdo se chce ale ptát, dozví se. Obdivuji jeho klid a stálou pohodu, kterou šíří okolo sebe. Tým, doktorů, který má k dispozici je také skvělý, o tom není pochyb. Přejeme ještě moc a moc operací, které nejen dobře dopadnou, ale jsou i bez pooper.komplikací (a těch rizik je tolik, že každá dobrá operace a zahojená jizva je zázrak). Děkujeme z celého srdce panu primáři i lidem z jeho týmu. DK z CBud

Velmi lituji, že jsem byla zrovna u něj na plastické operaci nosu, chtěla jsem ho zmenšit a narovnat, stáčel se mi doprava. Výsledek drahé operace byl nos ještě horší než před operací, když jsem ho chtěla reklamovat, tak mi tvrdil že mi žádný zázrak nesliboval. Až za dva roky mně můj teď již nosík udělal doc. Měšťák, kterému velmi děkuji. Výška shrábl skoro 20 000,- velmi mě mrzí, že jsem u něj byla.

Ve svých 18letech jsem podstoupila u dr.Výšky zvětšení prsou /pod sval/.Nyní je to už 11let co prsa stále mam a bez jakých koli problémů, půl roku jsem i kojila.Prsa vypadají naprosto přirozeně jsem maximálně spokojená.Na podzim se chystam na výměnu implantátů a doktora rozhodně měnit nebudu.Co se týče přístupu nemám absolutně co vytknout!

Pan dr. Výška je skvělý odborník a velmi příjemný lékař. Takových doktorů kdyby bylo víc!!!

Výborný plastický chirurg. Byla jsem u něho na liposukci a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Chování výborné, výsledek výborný.

Pan doktor má v péči již 15 let našeho syna s rozštěpem rtu. Jsem velmi spokojená nejenom s jeho přístupem k nám, ale také s přístupem všech doktorů a sestřiček na klinice. Opravdu jenom málo se setkávám s tak milým a lidským chováním vůči pacientovi.Děkujeme!

Pan primář je odborník opravdu na svém místě, je ohromně příjemný a odvedl na mé noze bezvadnou práci. Ještě jednou moc děkuji.

Výborný lékař, 2x operoval mého syna. Vynikající odorník. Vždy velmi milý. Příjemná také sestřička Alena se kterou obvykle slouží na ambulanci.