Tomáš Výška, plastický chirurg Brno

MUDr. Tomáš Výška

Plastický chirurg Více

27 názorů

Uložit


Adresa

Berkova 34, Brno
Ordinace plastické chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
27 názorů

R
Umístění: Ordinace plastické chirurgie Jiný

Před týdnem u pana doktora na blefaroplastice, po doporučení mé kamarádky, která u něj byla na s tejném zákroku před 2ma lety. Max spokojenost!


Ověřeny pacient

Byla jsem u pana primáře na abdominoplastice před týdnem a když jsem viděla výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Má profesionální přístup a příjemné vystupování. Určitě doporučuji pana doktora stejně jako kliniku na Berkové v Brně. Děkuji


Ověřeny pacient

Jindra Tauchmanová Děkuji za pěkně spravený nos. Pan primář Výška je naprosto skvělý a úžasný. Umí uklidnit člověka, je stále usměvavý, má příjemné jednání s pacienty. Z výsledku jsem nadšená, pan primář je opravdu moc šikovný. Vřele doporučuji tohoto pana doktora.


Z
Ověřeny pacient

Pan primář Výška je výborný lékař a skvělý člověk. Byla jsem u něj na více estetických operací a vždy bez pooperačních problémů. Samozřejmě se musí dodržovat pokyny lékařů a následně masáže. Moc mu za vše děkuji.Jsem moc spokojená .


H
Ověřeny pacient

Pan primář je velmi šikovný. Operoval moji dceru Terezku již ve 4 měsících (2004). Troj rozštěp ret , čelist , patro. Musím říct, že bych nikdy nevěřila tomu co je schopen dokázat!! Opravdu precizní práce. Teď nás čeká jetě vsazení štěpu do čelisti a to nejhorší bude za námi. Mockrát panu primáři děkuje , jak za skvěle odvedenou práci , tak i za jeho celkový přístup.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor mi operoval horní výčka očí již před 10 lety a naprostá spokojenost jak s provedenou operací tak i přístupem pana doktora k pacientovi. Letos se opětovně chystám podstoupit další zákrok a určitě nebudu měnit ani lékaře a ni lékařské zařízení, platickou chirurgii na ul, Berkové. Jen tak dál a a přeji hodně spokojených pacientů jako jsem byla já. MT.


Ověřeny pacient

Byla jsem u něj na plastice nosu, doporučila mi ho MUDr. Renata Šípková z Uh. Hradiště, dodnes lituju, že jsem je oba dva poznala. Nos mi nezmenšil ani nenarovnal, dodnes mám hlavně po ránu otoky, a to jsem 7 let po operaci. Když jsem mu jeho práci chtěla "reklamovat", tak mně řekl, že dobrá práce plast. chirurga spočívá v tom, že mé okolí by na mně žádný zákrok nemělo poznat, a to se mu opravdu povedlo, nikdo nic nepoznal. V práci se mi divili, kde jsem ten měsíc byla, když mám stějně velký nos navíc ještě napuchlý. Doma jsem plakala, na další operaci k někomu jinému jsem už po tomto výsledku neměla odvahu. Výška mě ani neinformoval, že si po operaci mám dělat nějaké masáže a že nesmím aspirin kvůli hojení apod., chtěl abych už co nejdřív byla pryč. A ta sestra, taková starší blondýna, myslím, že se jmenovala Alena, se celou situaci snažila zachránit tím, že mi začala žvanit něco o postižených, kde dřív pracovala, abych jako byla vděčná za to, že jsem zdravá i když mám větší nos - no to asi ano, ale sem to přece nepatřilo. Výška možná umí rozštěpy, ale nechoďte k němu s nosem - nos opravdu zmenšovat a upravovat neumí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Děkuji panu primáři Výškovi za bezvadnou práci a přístup.
Doufám, že v naší republice bude více takových kapacit.
Přeji mu mnoho sil k dalším zákrokům.

Děkuji všem, kteří se o mě starali.
S pozdravem Kateřina 82.:-)


Je to již 6 let co mě pan primář operoval horní víčka. Byla jsem velmi spokojena.
Precizní práce. Za rok půjdu znovu. Samozřejmě k mudr. Výškovi .


pěkná práce


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti