MUDr.

Tomáš Výška

Plastický chirurg

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Byla jsem u pana primáře na abdominoplastice před týdnem a když jsem viděla výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Má profesionální přístup a příjemné vystupování. Určitě doporučuji pana doktora stejně jako kliniku na Berkové v Brně. Děkuji

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Lucie Kučerová
  Lucie Kučerová
  Plastický chirurg
  Berkova 34, Brno
  Paní doktorka mi v červnu prováděla augmentaci prsou. Musím říct, že lepší práci jsem ještě nikdy neviděla a to… Více

  Ivo Menšík
  Ivo Menšík
  Plastický chirurg
  Bulharská 29, Brno
  Prostě naprostá spokojenost. Perfektní práce špičkový výsledek a hlavně, lidský přístup. Jsem po modelaci prsou… Více

  Josef Hrbatý
  Josef Hrbatý
  Plastický chirurg
  Bulharská 29, Brno
  Byla jsem u pana doktora na augmentaci (výměně PIP)a jsem s výsledkem moc spokojená.Moc ho všem doporučuji, přirozená… Více

  Šárka Stiborová
  Šárka Stiborová
  Plastický chirurg
  Bulharská 29, Brno

  Jan Válka
  Jan Válka
  Plastický chirurg, Chirurg
  Viniční 235, Brno
  Profesionální přístup, dopodrobna mi vše vysvětlil, rovnou jsem se objednala na zákrok, má mou plnou důvěru. Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  26 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Byla jsem u pana primáře na abdominoplastice před týdnem a když jsem viděla výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Má profesionální přístup a příjemné vystupování. Určitě doporučuji pana doktora stejně jako kliniku na Berkové v Brně. Děkuji

  • Jindra Tauchmanová Děkuji za pěkně spravený nos. Pan primář Výška je naprosto skvělý a úžasný. Umí uklidnit člověka, je stále usměvavý, má příjemné jednání s pacienty. Z výsledku jsem nadšená, pan primář je opravdu moc šikovný. Vřele doporučuji tohoto pana doktora.

  • Z

   Pan primář Výška je výborný lékař a skvělý člověk. Byla jsem u něj na více estetických operací a vždy bez pooperačních problémů. Samozřejmě se musí dodržovat pokyny lékařů a následně masáže. Moc mu za vše děkuji.Jsem moc spokojená .

  • H

   Pan primář je velmi šikovný. Operoval moji dceru Terezku již ve 4 měsících (2004). Troj rozštěp ret , čelist , patro. Musím říct, že bych nikdy nevěřila tomu co je schopen dokázat!! Opravdu precizní práce. Teď nás čeká jetě vsazení štěpu do čelisti a to nejhorší bude za námi. Mockrát panu primáři děkuje , jak za skvěle odvedenou práci , tak i za jeho celkový přístup.

  • M

   Pan doktor mi operoval horní výčka očí již před 10 lety a naprostá spokojenost jak s provedenou operací tak i přístupem pana doktora k pacientovi. Letos se opětovně chystám podstoupit další zákrok a určitě nebudu měnit ani lékaře a ni lékařské zařízení, platickou chirurgii na ul, Berkové. Jen tak dál a a přeji hodně spokojených pacientů jako jsem byla já. MT.

  • Byla jsem u něj na plastice nosu, doporučila mi ho MUDr. Renata Šípková z Uh. Hradiště, dodnes lituju, že jsem je oba dva poznala. Nos mi nezmenšil ani nenarovnal, dodnes mám hlavně po ránu otoky, a to jsem 7 let po operaci. Když jsem mu jeho práci chtěla "reklamovat", tak mně řekl, že dobrá práce plast. chirurga spočívá v tom, že mé okolí by na mně žádný zákrok nemělo poznat, a to se mu opravdu povedlo, nikdo nic nepoznal. V práci se mi divili, kde jsem ten měsíc byla, když mám stějně velký nos navíc ještě napuchlý. Doma jsem plakala, na další operaci k někomu jinému jsem už po tomto výsledku neměla odvahu. Výška mě ani neinformoval, že si po operaci mám dělat nějaké masáže a že nesmím aspirin kvůli hojení apod., chtěl abych už co nejdřív byla pryč. A ta sestra, taková starší blondýna, myslím, že se jmenovala Alena, se celou situaci snažila zachránit tím, že mi začala žvanit něco o postižených, kde dřív pracovala, abych jako byla vděčná za to, že jsem zdravá i když mám větší nos - no to asi ano, ale sem to přece nepatřilo. Výška možná umí rozštěpy, ale nechoďte k němu s nosem - nos opravdu zmenšovat a upravovat neumí.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • Děkuji panu primáři Výškovi za bezvadnou práci a přístup.
   Doufám, že v naší republice bude více takových kapacit.
   Přeji mu mnoho sil k dalším zákrokům.

   Děkuji všem, kteří se o mě starali.
   S pozdravem Kateřina 82.:-)

  • Je to již 6 let co mě pan primář operoval horní víčka. Byla jsem velmi spokojena.
   Precizní práce. Za rok půjdu znovu. Samozřejmě k mudr. Výškovi .

  • pěkná práce

  • Můj oboustranný rozštěp rtu (a čelisti) mi pan doktor spravil báječně, operoval mě už asi čtyřikrát a vždy to bylo jen k lepšímu. Na rozštěpáře je rozhodně kapacita.

   Souhlasím, že je věčně v klidu a s úsměvem na rtech, ale občas z něj mám pocit, že nás pacienty bere za individua, kterým je zbytečný něco pořádně vysvětlovat. Nepamatuji si, že by mi někdy přesně řekl, co mi přesně bude dělat a jak dlouhá bude následná rekonvescence (mám zkušenost od týdne po dva měsíce). I tak ho ale doporučuji; hlavně pro rodiče, kterým se nešťastně narodilo děťátko s rozštěpem.