MUDr.

Tomáš Výška

Plastický chirurg

Kontaktní informace

• Byla jsem u pana primáře na abdominoplastice před týdnem a když jsem viděla výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Má profesionální přístup a příjemné vystupování. Určitě doporučuji pana doktora stejně jako kliniku na Berkové v Brně. Děkuji

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Jindra Tauchmanová Děkuji za pěkně spravený nos. Pan primář Výška je naprosto skvělý a úžasný. Umí uklidnit člověka, je stále usměvavý, má příjemné jednání s pacienty. Z výsledku jsem nadšená, pan primář je opravdu moc šikovný. Vřele doporučuji tohoto pana doktora.

• Z

Pan primář Výška je výborný lékař a skvělý člověk. Byla jsem u něj na více estetických operací a vždy bez pooperačních problémů. Samozřejmě se musí dodržovat pokyny lékařů a následně masáže. Moc mu za vše děkuji.Jsem moc spokojená .

• H

Pan primář je velmi šikovný. Operoval moji dceru Terezku již ve 4 měsících (2004). Troj rozštěp ret , čelist , patro. Musím říct, že bych nikdy nevěřila tomu co je schopen dokázat!! Opravdu precizní práce. Teď nás čeká jetě vsazení štěpu do čelisti a to nejhorší bude za námi. Mockrát panu primáři děkuje , jak za skvěle odvedenou práci , tak i za jeho celkový přístup.

• M

Pan doktor mi operoval horní výčka očí již před 10 lety a naprostá spokojenost jak s provedenou operací tak i přístupem pana doktora k pacientovi. Letos se opětovně chystám podstoupit další zákrok a určitě nebudu měnit ani lékaře a ni lékařské zařízení, platickou chirurgii na ul, Berkové. Jen tak dál a a přeji hodně spokojených pacientů jako jsem byla já. MT.

• Byla jsem u něj na plastice nosu, doporučila mi ho MUDr. Renata Šípková z Uh. Hradiště, dodnes lituju, že jsem je oba dva poznala. Nos mi nezmenšil ani nenarovnal, dodnes mám hlavně po ránu otoky, a to jsem 7 let po operaci. Když jsem mu jeho práci chtěla "reklamovat", tak mně řekl, že dobrá práce plast. chirurga spočívá v tom, že mé okolí by na mně žádný zákrok nemělo poznat, a to se mu opravdu povedlo, nikdo nic nepoznal. V práci se mi divili, kde jsem ten měsíc byla, když mám stějně velký nos navíc ještě napuchlý. Doma jsem plakala, na další operaci k někomu jinému jsem už po tomto výsledku neměla odvahu. Výška mě ani neinformoval, že si po operaci mám dělat nějaké masáže a že nesmím aspirin kvůli hojení apod., chtěl abych už co nejdřív byla pryč. A ta sestra, taková starší blondýna, myslím, že se jmenovala Alena, se celou situaci snažila zachránit tím, že mi začala žvanit něco o postižených, kde dřív pracovala, abych jako byla vděčná za to, že jsem zdravá i když mám větší nos - no to asi ano, ale sem to přece nepatřilo. Výška možná umí rozštěpy, ale nechoďte k němu s nosem - nos opravdu zmenšovat a upravovat neumí.

• Děkuji panu primáři Výškovi za bezvadnou práci a přístup.
      Doufám, že v naší republice bude více takových kapacit.
      Přeji mu mnoho sil k dalším zákrokům.

Děkuji všem, kteří se o mě starali.
      S pozdravem Kateřina 82.:-)

• Je to již 6 let co mě pan primář operoval horní víčka. Byla jsem velmi spokojena.
      Precizní práce. Za rok půjdu znovu. Samozřejmě k mudr. Výškovi .

• pěkná práce

• Můj oboustranný rozštěp rtu (a čelisti) mi pan doktor spravil báječně, operoval mě už asi čtyřikrát a vždy to bylo jen k lepšímu. Na rozštěpáře je rozhodně kapacita.

Souhlasím, že je věčně v klidu a s úsměvem na rtech, ale občas z něj mám pocit, že nás pacienty bere za individua, kterým je zbytečný něco pořádně vysvětlovat. Nepamatuji si, že by mi někdy přesně řekl, co mi přesně bude dělat a jak dlouhá bude následná rekonvescence (mám zkušenost od týdne po dva měsíce). I tak ho ale doporučuji; hlavně pro rodiče, kterým se nešťastně narodilo děťátko s rozštěpem.