MUDr. Tomáš Verner,primář

Chirurg Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jsem s panem doktorem moc spokojený. Operoval mě, a i po operaci se staral. Velice profesionální přístup,musím jen chválit.

Pan primář je špičkový operatér.Mě osobně operoval a po operaci mě byl osobně zkontrolovat na pokoji.Dnes je to rok od operace a jsem bez potíží.Takže mu i touto cestou děkuji a doporučuji.

Pan doktor není dobrý operatér. Na mém zdraví se negativně podepsal. Přístup ke mě jako k pacientce byl nulový. Po operaci jsem ho viděla jen jednou. Z nemocnice mě propustili bez jediného slova. Sestřička mi dala do ruky nějaké papíry a sbohem. Žádný doktor se mnou již ani nepromluvil. Potíže mám díky jeho operaci dodnes. Dnes jsem se dozvěděla od jiného lékaře, že jsem měla asi smůlu.
Takže velmi důrazně nedoporučuji!

Pan doktor je velice kvalifikovaný a dobrý operatér.Jeho přístup k pacientům je na vysoké urovni.PM

Výborný chirurg operatér, velmi dobrý přístup k pacientům.