Praktický lékař stomatolog
Masarykova 900, Orlová

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan Dr. Šlachta je vynikající stomatolog. O můj chrup se stará mnoho let, stejně, jako o chrup mé manželky. Oba si jej za svůj přístup velmi vážíme. Komunikace s ním i jeho sestřičkou je skvělá. Oba tvoří výborný tandem. Ke všem zákrokům podává průběžně vysvětlení a doplňující informace velmi srozumitelnou formou a vždy s úsměvem na rtech. Tímto panu doktorovi a jeho sestřičce za vše děkujeme.

Pan doktor je skvělý.Hodnocení se čtyřmi hvězdičkami je málo. Opravdový zubař, empatický, šikovný, příjemný. Od doby, co jsem u pana doktora, se zubaře nebojím. Než začne něco se zuby dělat, všechno vysvětlí. Mám k němu opravdovou důvěru. Se sestrou jsou "dvojka" na svém místě.

V mych ctyriceti letech prvni opravdovy zubar. Dosud jsem navstevoval jen same kutily s porovnanim s p. Slachtou. Ma velmi citlivy, osobni pristup, diky kteremu se nebojim, jako v minulosti, toho co mi zase kdejaky jiny amater s diplomem provede v papuli. A nebojim se pod timto podepsat. Vdecny a spokojeny pacient :) Jan Vilhelm

Pan doktor je velmi slabý zubař. Tři týdny jsem ho navštěvoval s bolestmi,ale bez pomoci. Až pan doktor na pohotovosti v Ostravě mi pomohl. Na první pokus našel příčinu bolesti, odvrtal a ta úleva po třech týdnech bolesti mně konečně nakopla změnit zubaře. On se DOBRÝ zubař pozná až když nastane větší probém. Navíc souhlasím s názorem, který jsem si tady přečetl a musel jsem se mu zasmát, protože pan doktor, se oravdu nosí jako páv :)

Je to vynikajicí stomatolog.Svou práci provádí perfektně a navíc se skvělým přístupem k pacientovi.
Ode mne si zaslouží dík za dosavadní skvělou práci.

Skvělý stomatolog.

Pan doktor mi krásně opravuje zoubky, našel spoustu kazů pod plombami při rentgenu i mimo ně, jsme v polovině práce a jsem jsem nadšená, že už teď můžu ukazovat hezké zdravé zuby, chválím jeho precizní práci :-) Pavlína

lepšího stomatologa neznám, chodím k němu ráda.. vystřídala jsem již dva ale ani jeden nebyl na takové úrovni jako je pan Šlachta =)

Zkušený, příjemný a umí. Je to první zubař v mém životě, kterého se nebojím a chodím k němu ráda.

S Panem doktorem mám pouze ty nejlepší zkušenosti, stará se o chrup i mému 4letému synovi a opravdu to s ním umí. Můj syn se k zubaři vždy těší :o) Rozhodně mohu všem doporučit. Sestřička je taky zlatá.