Adresa

Vojenská nemocnice Olomouc
Sušilovo nám. 5, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je opravdu nejenom kvalitní lékař ,ale i člověk,který si váží svých pacientů .Po několika operacích kolen u pana doktora jsem jej doporučil i svým známým a ti mi děkovali.Nedávno jsem panu doktorovi volal ohledně svého syna na vyšetření kolena.Byl nedostupný.Za několik minut mi sám zavolal.Moc mě to potěšilo i to ,že si na mě po celkem dlouhé době pamatoval.Náš hovor končil jeho slovy” já se o Vašeho syna postarám” to mluví za vše.Děkuji pane doktore.

I
Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Pan doktor rozhodně patří k lidem, kteří jednají narovinu, po stanovení diagnózy se dozvíte co vás čeká a nemine a taky co vy jako pacient pro to musíte udělat. Nesnaží se vnucovat chirurgické řešení za každou cenu a z vlastní zkušenosti po letech vím, že se dosud nemýlil. Pracuji s mnoha lidmi, kteří byli a někteří stále jsou jeho pacienti. Není mezi nimi jediný, včetně mě, kteří by si mohli, byť v nejmenším, stěžovat. Díky těmto lékařům je naše zdravotnictví tak ceněné.

M
Ověřený profil

jsem po operaci praveho koleniho kloubu a jsem velice spokojeny,čeka mě operace ještě leveho kolena,nemohu si pana doktora vynachvalit vynikajici doktor!


Došlo k chybě, zkuste to znovu