Berkova 34, Brno
Ordinace odborného lékaře

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře Jiný

Mohu pana doktora jen doporučit. Skvělá práce, přístup lékaře i ošetřujících sestřiček. Podstoupila jsem zvětšení prsou a jsme s manželem nadšeni, prsa mám přirozená a jizvy nejsou vidět.
Děkujeme

Umístění: Ordinace odborného lékaře Abdominoplastika

Poděkování pánu doktorovi Mrázkovi za krásné provedený zákrok operace byla provedena na Berkove 34,pan doktor vstřícný,šikovný,hodný člověk,jsem 3 den po abdominoplastice bříško nádherné,aj když je operace náročná stoji to za to❤❤❤sestřičkam taky velké diky holky šikovné????

Mam augmentaci prsou od pana doktora jiz 8.let a mohu jen doporucit.Perfektne odvedena prace.Nyni se chystam na dalsi zakrok v oblasti obliceje a kam jinam nez k panu doktorovi Mrazkovi a jeho zlatym rucickam.

Mám týden po operaci-zvětšení prsou,jsem naprosto spokojena nejen s personálem,prostředím,ale hlavně s panem doktorem.je to velmi sympatický člověk a doktor na svém místě.Nečekala jsem,že budou prsa vypadat tak přirozeně.Doporučuji všem.

Vřele doporučuji. Absolvovala jsem u pana doktora modelaci prsů a jsem velmi spokojena. Pan doktor je velmi profesionální, šikovný a empatický. To platí i pro ostatní personál, se kterým jsem přišla do styku. Hodnotím ho jako nejlepšího, protože pro mě takovým byl.