Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Berkova 34, Brno
Ordinace odborného lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ordinace odborného lékaře Jiný

Mohu pana doktora jen doporučit. Skvělá práce, přístup lékaře i ošetřujících sestřiček. Podstoupila jsem zvětšení prsou a jsme s manželem nadšeni, prsa mám přirozená a jizvy nejsou vidět.
Děkujeme

M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace odborného lékaře Abdominoplastika

Poděkování pánu doktorovi Mrázkovi za krásné provedený zákrok operace byla provedena na Berkove 34,pan doktor vstřícný,šikovný,hodný člověk,jsem 3 den po abdominoplastice bříško nádherné,aj když je operace náročná stoji to za to❤❤❤sestřičkam taky velké diky holky šikovné????

A
Ověřeny pacient

Mam augmentaci prsou od pana doktora jiz 8.let a mohu jen doporucit.Perfektne odvedena prace.Nyni se chystam na dalsi zakrok v oblasti obliceje a kam jinam nez k panu doktorovi Mrazkovi a jeho zlatym rucickam.

Ověřeny pacient

Mám týden po operaci-zvětšení prsou,jsem naprosto spokojena nejen s personálem,prostředím,ale hlavně s panem doktorem.je to velmi sympatický člověk a doktor na svém místě.Nečekala jsem,že budou prsa vypadat tak přirozeně.Doporučuji všem.

Ověřeny pacient

Vřele doporučuji. Absolvovala jsem u pana doktora modelaci prsů a jsem velmi spokojena. Pan doktor je velmi profesionální, šikovný a empatický. To platí i pro ostatní personál, se kterým jsem přišla do styku. Hodnotím ho jako nejlepšího, protože pro mě takovým byl.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti