Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Vyrážka, ekzém

K panu doktoru jsem šla s vyrážkou či ekzémem,která se mi objevovala různě po těle. I přes můj velký zájem dozvědět se příčinu těchto problémů mi nebyl schopný zodpovědět,o co jde. Pouze konstatoval,že při mém stavu (nejprve těhotenství,pak kojení) má 'svázané ruce' a nemůže pátrat po příčině, jen mi může napsat mastičku s kortikoidy, která projevy odstraní.
Jinak je pan doktor milý, s přátelským přístupem. Sestřička také.

Skvělý a pečlivý lékař, mám hodně pih takže musím na kontroly 2x ročně. Pan doktor je vždy ochotný, i když se objevím bez objednání, že se mi něco nezdá. Za mě supr.

uplně nechutně vrzající železný lavice v čekárně, nebo spíše na chodbě :D nezjistil folikulitidu (zánět vlasového váčku) v pokročilem stadiu, který se léčí antibiotiky, žádné kožní laboratorní vyšetření. Předepisovány nesmyslně drahé šampony. Tohoto pána bych typnul spíš na obchodního prezentanta kosmetických přípravků :D než na doktora.

Po stěhování do Českých Budějovic jsem hledala dermatologa, ale všichni měli plný stav. Až čtvrtý lékař, doktor Míka, mě vzal. Jen tak mimochodem jsem se zeptala i na své akné a hned věděl co na to, dostala jsem mastičku a ložisko za tři dny zmizelo. Je to celkem můj pátý dermatolog ale je prvním, který mi na akné napsal něco, co skutečně zabralo. V jeho péči zůstanu. Je to odborník na svém místě a navíc s příjemným vystupováním, a to se v česku nevidí vždycky.

Doktor Míka, mi před dvěma měsíci diagnostikoval suchou kůži, po 14 dnech jsem šel na kontrolu bez zlepšení a dozvěděl jsem se že používám špatné mýdlo. Dnes jsem byl v nemocnici na kožním oddělení kde mi diagnostikovaly svrab!! v pokročilém stádiu. Čili až vám bude lékař tvrdit že svrab se musí projevit do 4 týdnů, déle ne, jako to řekl Dr. Míka, tak se raději ujistěte jiným doktorem který vám může zdělit že svrab se může projevit klidně až po 8 týdnech.....Děkuji Doktoru Míkovi za cenné rady ohledně suché kůže!!!

Pana doktora Míku i jeho sestřičku mohu jen chválit, je velice ochotný a snaží se pro mě a mojí malou dcerku, která trpí atopickým ekzémem vždy najít optimální řešení, doporučit spráné výrobky a hlavně neřeší vše jen kortikoidy jako ostatní lékaři. S panem doktorem jsem měla možnost se setkat i v nemocnici a též jsem s jeho přístupem a léčbou byla velice spokojena a co je nejdůležitější, že jsou vidět výsledky. Všem doporučuji.

MUDr. Míka je opravdu odborník na svém místě. Celková péče je poskytována na vysoké úrovni a též děkuji za cenné rady, které mi vždy poskytne. Sestřička je velice milá a usměvavá a spolu tvoří výborný tým. Děkuji oběma za profesionální přístup a lidské pochopení.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před měsícem jsem si nechala píchnout piercing do nosu a po 14 dnech se mi nad vpichem objevil krvavý puchýřek, ze kterého neteče hnis, ani nic podobného. Nebolí. Můžete prosím poradit co s tím? Jestli něcím mazat, nebo někam na kožní? Děkuji

Dobrý den, doporučuji se objednat u dermatologa.
    S pozdravem Dr. Míka

MUDr. Tomáš Míka

Dobrý den,
    dopručuji se objednat na revmatologickou ambulanci.
    S pozdravem Dr.Míka

MUDr. Tomáš Míka