Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. Jiný

U MUDr. Míči jsem dnes byla na gastroskopickém vyšetření a nejen že byl velmi milý, ale i vyšetření proběhlo bez problému, ačkoli jsem se ho předem velmi obávala. Sestřičky si také všimly, že jsem nervózní - jedna mi pomáhala neuhýbat hlavou, druhé jsem mohla mačkat ruku... Během celého výkonu mne všichni chválili, jak to krásně zvládám, ačkoli výkon trval necelé dvě minuty, pan primář délku komentontoval: "Dejte mi ještě půl minutky a bude hotovo..." Opravdu mohu doporučit všem, kteří se tohoto vyšetření obávají. Buďte v klidu, zvládnete to, jedná se o MUDr. s lidským přístupem. Díky za skvělou péči. :-)

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan primář Míča se prezentoval jako skvělý odborník se skutečně lidským přístupem. Kolonoskopické vyšetření s lokálním umrtvením proběhlo bez sebenšího náznaku bolesti. Nutno táké pochválit velmi profesionálně působící celý jeho tým .

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Skvělý odborný a lidský přístup! Po všech stránkách jen nejlepší zkušenosti! Lékař s velkým L! Pro někoho nepříjemné vyšetření se stává zcela snesitelným díky lidskému přístupu.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

Byl jsem na kolonoskopii 30.9.2020 v Otrokovicích. Naprostá spokojenost. Žádná hrůza to nebyla.Vyšetření nebolelo, a dostal jsem injekci. Přístup ze strany sestry velmi vstřícný i ze strany pana doktora.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

S panem doktorem jsem se setkala při vyšetření gastroskopie a potom na kontrole v jeho ambulanci a nejenom, že nedokázal určit moji diagnózu, ale jeho chování bylo i arogantní. Takže v žádném případě nedoporučuji!!!