• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ursamedica Praktik, s.r.o. fyzikální vyšetření

S panem doktorem jsem spokojený. Objednává mě na čas, který platí a v čekárně se nepotkávám s nemocnými. Poradí a pomůže i po telefonu.

Umístění: Ursamedica Praktik, s.r.o. celkové vyšetření

Přeregistroval jsem se k panu doktorovi už víc jak před pěti lety.
I přes několik odrazujících komentářů a "rád" od známých a kamarádů co k němu údajně chodili, že tam chodit nemám atd.
I tak jsem šel... Musím říct, za mě naprostá spokojenost... Vždycky mi se vším vyšel vstříc, objednání na čas atd. Nemám co vytknout. Díky.

Umístění: Ursamedica Praktik, s.r.o. celkové vyšetření

Naprostá spokojenost. Objednání na přesný čas. Komunikuje jasně, stručně, věcně a srozumitelně. Nevykecává (což zřejmě mnohým vadilo). Chce vyléčit ! ne dlouho léčit (což také některým vadilo). Pomáhá ať už přímo on sám nebo objednáním, zajištěním léků, telefonickou konzultací. Připomíná kontroly u jiných lékařů (specialistů), na které ráda zapomínám. Chodím k němu od jeho začátků v Určicích, dojíždím z PV a ráda budu dojíždět dál. Pane doktore pevné zdraví a hodně štěstí v novém roce! Marcela D.

Pan doktor je velmi ochotný prijet i na domácí návštěvu k mé nemocné matce,vše vysvětlí a provede vyšetření.Jsem zdravotni sestra což pan doktor neví a velmi hodnotím jeho profesionální přístup.

Umístění: Ursamedica Praktik, s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Arogantní, neochotný člověk .Pokud nemá dobrou náladu je nepříjemný a stará se spíše o to co nemá , hodně pacientů uteklo.Má otřesné vychování a k pacientům se chová otřesně

MUDr. Tomáš Maškulík

To by mně zajímalo, o co bych se neměl staral a starám se. Byl jste u mně jenom 2x. Jednou jsem Vám předepsal léky za specialistu, co mimochodem není povinností praktického lékaře. Podruhé jsem řešil Váš akutní zdravotní problém. Odregistroval jste se před 4 lety. Proč píšete recenzi nyní, když nevíte, jakými změnami prošla za tu dobu moje ordinace ?

Umístění: Ursamedica Praktik, s.r.o. Predoperacni vyšetření, očkování proti chřipce, běžné nemoci

S panem doktorem jsem spokojen. Je odborník na svém místě. Vyjde vstříc a ochotně pacientovi. Návštěvy řešeny objednáním po telefonu a pak je to bez čekání. Hodně pacientů na to není zvyklych, ale poté poznají jakou to má výhodu. Rovněž hodnotím okamžitou odpověď pana doktora přes dotaz emailem, kdy obratem že svého mobilního telefonu na dotaz ohledně očkování proti chřipce odpověděl.