Adresa

Ambulance ortopedie
Podbrdská 269, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ambulance ortopedie Jiný

Dnes jsem navštívila po dost kruté noci pana doktora. Bedlivě mě vyslechl, prohlédl, navrhl další léčbu, předepsal léky i rehabilitaci. Píchl injekci pro úlevu. Z jeho přístupu k pacientovi jsem velmi spokojená.

P
Ověřený profil

Odborník jedním slovem. jsem s ním velice spokojený, je pravdou, že vše se snaží řešit cvičením, což se někdy může zdát kontraproduktivní,

Ověřený profil

U pana doktora se léčím už přes 10 let a jsem mocc spokojen. Odbornost a profesionalita jsou u něj na vysoké úrovni. Za svůj současný stav mu moc děkuji.


J
Ověřený profil

Přístup a chování dobré, ale naprostá neodbornost!!!! Vše řeší cvičením přitom se nezajímá o současný zdravotní stav!!!! mám poškozený m.gluteus medius a díky tomu bolestivý kyčel plus zborcené klenby na nohou a pan doktor když jsem jej poprosil o napsání receptu na vložky do bot, jen namítl : že nebude podporovat tyto korporace... dále mi doporučí ať skáču přes švihadlo že se mi klenby zlepší?!? Skákat přes švihadlo s bolestivým kyčlem?? Naprosto nepochopitelné doporučení při mém zdr.stavu a nezájem to řešit jiným způsobem (rehabilitace apod..) Doporučuji si najít jiného ortopeda !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

Ochota a profesionální přístup k pacientovi. Supr léčba Mudr je opravdoví specialista a odborník na slovo vzatý. Vždy jsem spokojen a i léčba je na úrovni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamenár Evžen


velmi dobrý lékař,má lidský přístup a hlavně zkušenosti....doporučuji....


Komunikativní, vysoká odbornost, flexibilita, přesné chirurgické ruce, perfekcionismus. Tohle je špička!


Ověřený profil

Zajimalo by me, jak kdo prisel na upolatky. Ono ze si z Vasi diagnozy nekdo nesedne na zadek neznamena, ze chce po Vas uplatek. Pan doktor je uzasnej, ochotnej, po tom, co mi v nemocnici na ortopedii traumatologii rekli, ze "jestli to bude bolet za mesic,at prijdu"... pan doktor diagnostikoval natrzenej sval, podal injekce, laserovou terapii, vodni terapii... Opravdu vyjimecna ochota, i presto, ze jsem prisla neobjednana a on uz jel prescas.


Ověřený profil

Pan doktor Karas je velice příjemný a ochotný lékař. Jsem s ním moc spokojená a všem ho mohu jen doporučit. A co se týče úplatků? V žádném případě si nemyslím že by pan doktor bral úplatky jako třeba pan doktor Vosátko.. BačkováDošlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti