Ambulance ortopedie
Podbrdská 269, Příbram

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ambulance ortopedie Jiný

Dnes jsem navštívila po dost kruté noci pana doktora. Bedlivě mě vyslechl, prohlédl, navrhl další léčbu, předepsal léky i rehabilitaci. Píchl injekci pro úlevu. Z jeho přístupu k pacientovi jsem velmi spokojená.

Odborník jedním slovem. jsem s ním velice spokojený, je pravdou, že vše se snaží řešit cvičením, což se někdy může zdát kontraproduktivní,

U pana doktora se léčím už přes 10 let a jsem mocc spokojen. Odbornost a profesionalita jsou u něj na vysoké úrovni. Za svůj současný stav mu moc děkuji.

Přístup a chování dobré, ale naprostá neodbornost!!!! Vše řeší cvičením přitom se nezajímá o současný zdravotní stav!!!! mám poškozený m.gluteus medius a díky tomu bolestivý kyčel plus zborcené klenby na nohou a pan doktor když jsem jej poprosil o napsání receptu na vložky do bot, jen namítl : že nebude podporovat tyto korporace... dále mi doporučí ať skáču přes švihadlo že se mi klenby zlepší?!? Skákat přes švihadlo s bolestivým kyčlem?? Naprosto nepochopitelné doporučení při mém zdr.stavu a nezájem to řešit jiným způsobem (rehabilitace apod..) Doporučuji si najít jiného ortopeda !!!

Ochota a profesionální přístup k pacientovi. Supr léčba Mudr je opravdoví specialista a odborník na slovo vzatý. Vždy jsem spokojen a i léčba je na úrovni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamenár Evžen

velmi dobrý lékař,má lidský přístup a hlavně zkušenosti....doporučuji....

Komunikativní, vysoká odbornost, flexibilita, přesné chirurgické ruce, perfekcionismus. Tohle je špička!

Zajimalo by me, jak kdo prisel na upolatky. Ono ze si z Vasi diagnozy nekdo nesedne na zadek neznamena, ze chce po Vas uplatek. Pan doktor je uzasnej, ochotnej, po tom, co mi v nemocnici na ortopedii traumatologii rekli, ze "jestli to bude bolet za mesic,at prijdu"... pan doktor diagnostikoval natrzenej sval, podal injekce, laserovou terapii, vodni terapii... Opravdu vyjimecna ochota, i presto, ze jsem prisla neobjednana a on uz jel prescas.

Pan doktor Karas je velice příjemný a ochotný lékař. Jsem s ním moc spokojená a všem ho mohu jen doporučit. A co se týče úplatků? V žádném případě si nemyslím že by pan doktor bral úplatky jako třeba pan doktor Vosátko.. Bačková