Adresa

Ordinace
Okružní 10, Mohelnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, dneska jsme byl u vás na kontrole moje jméno je Martin Polách a byl jsem moc spokojení. Děkuji vám za léčbu budu vás všude chválit .

M
Umístění: jiné místo Jiný

Sympatický mladý lékař s moderními postupy a ochotou najít s pacientem nejvhodnější řešení situace. Určitě doporučuji.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Nekvalitní ošetření, pod výplní se mi udělal nový kaz. Nedostatečná komunikace. Nedostatek času na ošetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Umístění: jiné místo Jiný

Pan Kamenicek je skvely doktr, vse vysvetli, pomuze, odhali kazdy kaz, prosto odbornik. Cela rodina jsme jeho dlhorocni pacienti, dokonca i deti k nemu radi chodi, umi to s nimi. Urcite doporucuje vsema 10timi.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Milý sympatický a velmi empatický lékař rozhodně na svém místě. Vše vysvětlí, stanoví plán léčby a finanční rozsah kde s pacientem spolupracuje jako s rovnocenným partnerem. Svou práci dělá pan doktor precizně a svědomitě. Výplně jsou k nerozeznání od zdravých zubů, určitě doporučuji! Práci tohoto odborníka podtrhuje estetické prostředí. Radost jít k tomuto stomatologovi, je jen málo takových.


J
Ověřený profil

Sympatický lékař se smyslem pro humor. Ošetření rychlé, jeho kvalita dobrá,
sezení v čekárně minimální, vše má spád a ještě odcházíte s dobrou náladou, což je v tomto lékařském oboru docela výjimečné. Nebo ne??? :)


H
Ověřený profil

ano,objednává na několikrát,ano,platí se u něj ale platí se všude,at jdete k zubařovi jakémukoliv,všude si zaplatíte-blomby-dva druhy,obyč hradí pojištovna,lepší-bílá-hradí pacient.Loni mi v těhotenství trhal dva zuby a bez problémů,žádná bolest,bylo to raz dva.Nikdy jsem s ním neměla problém,to jen předchozí zubařka,co jsem k ní chodila od malička na moje zuby kašlala,jen mi to potřela fluoridem a hotovo,u pana Kameníčka jsem poprvé zažila rentgen zubů.A v Mohelnici je ze zubařů ten nejlepší a je jasný,že když je někdo objednanej na určitý čas,tak se stane,že se zdrží s pacientem před vámi.U mě SPOKOJENOST.Tráví v ordinaci více času,než doma s rodinou,byla jsem jednou na přeléčení zubu i na 6 ráno nebo na 18h večer.


Velice dobrý doktor s lidským přistupem. Nikdy se mi nestalo, že by nepozdravil nebo byl nepříjemný. Dokonce se i zasmějeme. Mu i sestřičce moc děkuji za výbornou a kvalitní péči. Všem mohu jen doporučit.


Ověřený profil

Jsem s panem doktorem moc moc moc spokojená.Strašně jsem se bála zubaře,ale ted musím říct,že k němu jezdím v pohodě.Nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mě nepozdravil nebo byl na mě protivný.Na injekci se mě zeptá hned než mi začne něco vrtat a nikdy jsem za ní neplatila.V ordinaci se zasmějeme a je tam vždy dobrá nálada.Nesmím taky zapomenout pochválit sestřičku je moc milá a ochotná s panem doktorem jsou správná dvojka.všem doporučuji.A že se u něj platí?A kde se za dobré služby neplatí?S pozdravem M.R.


Ověřený profil

Tak ja chodím k Mudr kameníčkovi s celou rodinou. A taky tam chodí spousta mých známých, a dostávám injekce a nikdy jsem za ně neplatila. Když jsme přešli od starého zubaře tak jsem se taky divila kolik kazu my našel. Ale všechny mě ukazal na rentgenu a od té doby co my je odvrtal tak nemam problém . Je podle mě moc hodný a k dětem se chová suprově.


Došlo k chybě, zkuste to znovu