DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov
M.Kudeříkové 1a/1559, Havířov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Panu doktorovi Gongolovi patří velké díky. Co v Karviné nedokázali, on ano. Jsem mu velmi vděčná za to, že mám opět po roce ruku funkční, i když tomu nikdo moc nevěřil.

Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Ochota , laskavost profesionalita !
Pan doktor mi operoval rameno cca 5 let zpět . Chodí k němu i má maminka a jsme obě moc spojojené !!!
Děkuji vám pane doktore !!!!

Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Chodím k pánu dochtorovy do ordinace v Havířově a jsem sním moc a moc spokojená operoval mi tet meniskuz sám přišel na operační sál a hned mi řekl pěkně příjmením tak jdeme na to a cítila sem se velmi dobře už jenom ten pocit že je tam známá tvář i když je to lékař tím chci pánu dochtorovy moc a moc poděkovat děkuji

Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora Gongola k mým zdravotním problémům s koleny, podrobně mi vysvětlil, v čem je problém.

Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Skvělý přístup jak sestry, tak MUDr Gongola, podrobné vyšetření a návrh léčby s pozitivním výsledkem, Děkuji

U tohoto lékaře jsem byla z důvodu posouzení trvalých následků po úrazu kolene.
Jsem úplně v šoku,když jsem dostala vyrozumění,jak lehké mám trvalé následky a viklavost kolene.
Napsal posudek od stolu a na nic se mně neptal. Sama mu říkala,jak velké mám přitom problémy.
Neskutečný přístup. Ani tu jednu hvězdu bych mu nedala.

Jsem spokojená s přístupem k pacientům a jeho profesionalitě. Je to lékař,který vždy pomůže a za to mu dík.

Pan doktor Gongol je vynikající odborník s lidským přístupem.Velmi si ho vážím.Děkuji.Krausová.Vřele doporučuji.

MUDr. Gongol my dělal operci atroskopii pravého ramene,operace provedena výborně a ramene už nebolí.Velice zato děkuji.

Před rokem mi operoval koleno. Byla jsem s průběhem operace a pobytem v nemocnici v Orlové moc spokojená.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych Vas pozadat o tip na nejspravnejsi variantu matrace pro mou 3letou dceru. Chceme koupit jiz v 2m delce do "dospelacke" postele. Vim, ze ma byt co nejtvrdsi a bez zon - to snad ma jen molitan (myslim to bez zon), ale ten zase vhodny neni. Male deti nemaji mit ani zadne pametove nebo studene peny..ale tak co tedy mame koupit? Jeste me napadlo, koupit nejakou standardni matraci a pres ni tu kokosovou podlozku (pristylku)? Mockrat dekuji za pomoc!

Obávám se že v tomto vám zcela erudovaně nejsem schopen poradit. S pozdravem Gongol

MUDr. Tomáš Gongol

Dobrý den, je mi 21 let a chtěla bych se zeptat na problém s kotníkem. Před nějakou dobou jsem špatně dopadla na kotník a druhý den mi natekl a bolel, tak jsem šla k lékaři, kde udělali rentgen. Nic se nenašlo a měla jsme si to jen chladit a mazat mastičkou. Ale teď po dvou měsících mě to stále bolí a mam kotník i trošku natekly. Sice na něj mužů došlápnout bezbolestně, ale bolí to, když s ním zakroutím, kleknu si nebo při běhu. Nevím, jestli mám jít k lékaři, nebo jestli to je normální průběh a bolesti časem zmizí? Děkuji za odpověď. Lucie

Asi by jste se měla nechat vyšetřit na ortopedii ale bolesti po podvrtnutí bývají někdy až půl roku. S pozdravem Gongol.

MUDr. Tomáš Gongol