Tomáš Gongol, ortoped Havířov

MUDr. Tomáš Gongol

Ortoped Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

M.Kudeříkové 1a/1559, Havířov
DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora Gongola k mým zdravotním problémům s koleny, podrobně mi vysvětlil, v čem je problém.


R
Umístění: DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov Jiný

Skvělý přístup jak sestry, tak MUDr Gongola, podrobné vyšetření a návrh léčby s pozitivním výsledkem, Děkuji


V
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem byla z důvodu posouzení trvalých následků po úrazu kolene.
Jsem úplně v šoku,když jsem dostala vyrozumění,jak lehké mám trvalé následky a viklavost kolene.
Napsal posudek od stolu a na nic se mně neptal. Sama mu říkala,jak velké mám přitom problémy.
Neskutečný přístup. Ani tu jednu hvězdu bych mu nedala.


Ověřeny pacient

Jsem spokojená s přístupem k pacientům a jeho profesionalitě. Je to lékař,který vždy pomůže a za to mu dík.


Ověřeny pacient

Pan doktor Gongol je vynikající odborník s lidským přístupem.Velmi si ho vážím.Děkuji.Krausová.Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

MUDr. Gongol my dělal operci atroskopii pravého ramene,operace provedena výborně a ramene už nebolí.Velice zato děkuji.


S
Ověřeny pacient

Před rokem mi operoval koleno. Byla jsem s průběhem operace a pobytem v nemocnici v Orlové moc spokojená.


N
Ověřeny pacient

Dobrý den
chodil jsem k ortopedovi mudr Janik - velmi nespolehlivý a po 3měsíčním čekání mi týden před operáci zrušil operaci z důvodu odjezdu na dovolenou.

Poté jsem vyhledal pana Gongola.S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal.Vše vysvětli,bez jakékoliv arogance,bez jakéhokoliv úplatku prvni operace ramene už za 3týdny a druha dokonce za 9 dní. Komunikuje i přes mail a ochotně zoodpoví.I mu jsem to do očí řekl že smekám klobouk před tímto jednáním.Vřele doporučuji.


E
Ověřeny pacient

ano,není nad osobní zkušenost...s dcerou jsem do orlovské nemocnice chodila 14 dní se zraněným prstem,který se ani nenamáhali zrengenovat i přes manželovo upozornění,pouze jí ho zašili. po navrátu domů v jiné nemocnici nás okamžitě poslali na rengen a zjistili,že ho má zlomený,ale 14 dní neléčený a tudíž se nedá zatím nic dělat....podíleli se na tom doktoři Gongol,Jurkovič,Piš a Zajíček...pan doktor gongol z nich měl nejmenší zájem a vůbec se s námi nebavil....


K
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem poprvé přišel a ihned byl z jeho strany dotaz zda jsem byl či nebyl na operaci, aniž by vůbec specifikoval problém, a věděl, s čím jsem k němu přišel. Ihned jsem pojal podezření na nekalé praktiky. Protože pokud pacient na operaci byl, není pro tohoto lékaře /čili vlastně obchodníka/již ekonomicky zajímavým pacientem /nemá si za co vykázat body,a nějaké troškaření s body za ošetření v ambulanci, tomu neříká ekonomický efekt/ Pro zajímavost pár desítek tisíc korun za operativní výkon, to už je pro něho zajímavé. Takže kdo k němu jdete tak se připravte na to, že pokud ihned nebudete souhlasit s operací, bude vám naznačeno, ať si hledáte jiného lékaře. Zajímavé je, že jiný ortoped neshledal operativní zákrok u mě nutným, a doporučil mi jen podpůrné ortopedické pomůcky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobry den, chtela bych Vas pozadat o tip na nejspravnejsi variantu matrace pro mou 3letou dceru. Chceme koupit jiz v 2m delce do "dospelacke" postele. Vim, ze ma byt co nejtvrdsi a bez zon - to snad ma jen molitan (myslim to bez zon), ale ten zase vhodny neni. Male deti nemaji mit ani zadne pametove nebo studene peny..ale tak co tedy mame koupit? Jeste me napadlo, koupit nejakou standardni matraci a pres ni tu kokosovou podlozku (pristylku)? Mockrat dekuji za pomoc!

    Obávám se že v tomto vám zcela erudovaně nejsem schopen poradit. S pozdravem Gongol

    MUDr. Tomáš Gongol

  • Dobrý den, je mi 21 let a chtěla bych se zeptat na problém s kotníkem. Před nějakou dobou jsem špatně dopadla na kotník a druhý den mi natekl a bolel, tak jsem šla k lékaři, kde udělali rentgen. Nic se nenašlo a měla jsme si to jen chladit a mazat mastičkou. Ale teď po dvou měsících mě to stále bolí a mam kotník i trošku natekly. Sice na něj mužů došlápnout bezbolestně, ale bolí to, když s ním zakroutím, kleknu si nebo při běhu. Nevím, jestli mám jít k lékaři, nebo jestli to je normální průběh a bolesti časem zmizí? Děkuji za odpověď. Lucie

    Asi by jste se měla nechat vyšetřit na ortopedii ale bolesti po podvrtnutí bývají někdy až půl roku. S pozdravem Gongol.

    MUDr. Tomáš Gongol

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti