Adresa

Stomatologická ordinace
T.G. Masaryka 188, Český Krumlov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Měl jsem vždy ze zubařů hrůzu. Dnes jsem vděčný,že ho znám.Perfektní lékař,perfektní odborník a slušný člověk. Děkuji pane doktore

A
Ověřený profil

Jen a jen díky panu doktorovi jsem překonala panický strach ze zubaře. Teď se tam dokonce i zasměji jeho vtípkům - i když to o opíchanou pusou moc nejde :-) . Chodíme k němu celá rodina. Mohu jen doporučit - je skvělý. A výše uvedený příspěvek o preventivních prohlídkách, které provádí "sestřička" je mylný! Je to vystudovaná DiS., takže v její kompetenci je i tato činnost.

Ověřený profil

Pokud nechcete přijít o zuby, mohu tohoto zubaře doporučit. Zachránil zuby dědovi, kterému jeho zubařka navrhovala kompletně vytrhat vše a nasadit protézu. Totéž u rodičů. Kde jiný zubař doporučoval vytrhnout, pan doktor pečlivě přeléčil a zub zachránil. Ceny jsou vyšší, ovšam za zuby si ráda zaplatím.


K tomuto doktorovi chodím s celou rodinou už 9 let a jsem spokojený, problém je jen v tom, že je dlouhá čekací doba, ale kde dnes není že? Takže já doporučuji.


V Českém Krumlově bezkonkurenčně nejlepší. Asi tím dost lidí štve:)


V

Chodíme k němu celá rodina, je úžasný a opravdu pečlivý. Záleží mu na tom, aby byl pacient spokojený. Proto se někdy déle čeká, když se objeví nečekaná komplikace, ale to se snad dá pochopit a hlavně vydržet, k zubaři se přece nechodí každý týden. Díky vysoce profesionální práci dentální hygienistky jsme pochopili význam mezizubních kartáčků, dokonce i pro naše malé děti je automatické po vyčištění zubů použít i kartáček jednosvazkový. Kdyby mu nešlo o dobro pacienta, ale jen o zisk, proč by je učil správně pečovat o chrup, vždyť na tom vlastně prodělává:-) Z vlastní zkušenosti vím, že běžně ordinuje i do šesti hodin a bývá tam i v sobotu.


D

Špičkový odborník,zavádí nové metody,jezdí na stáže,vzdělává se .
Snad zůstane Krumlovu a svým pacientům věrný.S úctou vděčný pacient.


M

Pan doktor je odborník s vynikající pověstí. Navíc velice ochotný a ohleduplný. U zubaře jsem nikdy nic podobného nezažil a to jsem si u nich užil dost. Jednoduše grandiózní. Mohu vřele doporučit.


B

Ochotný, vnímavý, nejlepší co znám.


Je to výborný zubní lékař. Mohu ho všem doporučit. Pro Vaše dobro udělá cokoli.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti