MUDr. Tomáš Dvořák

Zubař Více

Český Krumlov 1 adresa

Stomatologická ordinace
T.G. Masaryka 188, Český Krumlov

Měl jsem vždy ze zubařů hrůzu. Dnes jsem vděčný,že ho znám.Perfektní lékař,perfektní odborník a slušný člověk. Děkuji pane doktore

Jen a jen díky panu doktorovi jsem překonala panický strach ze zubaře. Teď se tam dokonce i zasměji jeho vtípkům - i když to o opíchanou pusou moc nejde :-) . Chodíme k němu celá rodina. Mohu jen doporučit - je skvělý. A výše uvedený příspěvek o preventivních prohlídkách, které provádí "sestřička" je mylný! Je to vystudovaná DiS., takže v její kompetenci je i tato činnost.

Pokud nechcete přijít o zuby, mohu tohoto zubaře doporučit. Zachránil zuby dědovi, kterému jeho zubařka navrhovala kompletně vytrhat vše a nasadit protézu. Totéž u rodičů. Kde jiný zubař doporučoval vytrhnout, pan doktor pečlivě přeléčil a zub zachránil. Ceny jsou vyšší, ovšam za zuby si ráda zaplatím.

K tomuto doktorovi chodím s celou rodinou už 9 let a jsem spokojený, problém je jen v tom, že je dlouhá čekací doba, ale kde dnes není že? Takže já doporučuji.

V Českém Krumlově bezkonkurenčně nejlepší. Asi tím dost lidí štve:)

Chodíme k němu celá rodina, je úžasný a opravdu pečlivý. Záleží mu na tom, aby byl pacient spokojený. Proto se někdy déle čeká, když se objeví nečekaná komplikace, ale to se snad dá pochopit a hlavně vydržet, k zubaři se přece nechodí každý týden. Díky vysoce profesionální práci dentální hygienistky jsme pochopili význam mezizubních kartáčků, dokonce i pro naše malé děti je automatické po vyčištění zubů použít i kartáček jednosvazkový. Kdyby mu nešlo o dobro pacienta, ale jen o zisk, proč by je učil správně pečovat o chrup, vždyť na tom vlastně prodělává:-) Z vlastní zkušenosti vím, že běžně ordinuje i do šesti hodin a bývá tam i v sobotu.

Špičkový odborník,zavádí nové metody,jezdí na stáže,vzdělává se .
Snad zůstane Krumlovu a svým pacientům věrný.S úctou vděčný pacient.

Pan doktor je odborník s vynikající pověstí. Navíc velice ochotný a ohleduplný. U zubaře jsem nikdy nic podobného nezažil a to jsem si u nich užil dost. Jednoduše grandiózní. Mohu vřele doporučit.

Ochotný, vnímavý, nejlepší co znám.

Je to výborný zubní lékař. Mohu ho všem doporučit. Pro Vaše dobro udělá cokoli.