Praktický lékař stomatolog, parodontol
Šternberská 4, Uničov

Umístění: Praktický lékař stomatolog, parodontol Jiný

Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro pana doktora Tomáše Beneše juniora. Jsem z Olomouce, ale ráda si dojedu i do Uničova, když vím, že podobného zubaře dané problematiky, jako je pan Beneš, v Olomouci nenajdu.
Z posledního zákroku jsem měla obavy, ale nakonec si pan doktor poradil a vše proběhlo bez komplikací. Také děkuji sestřičkám, celý tým je sehraný. Přeji i do budoucna pevnou ruku a mnoho spokojených klientů. Irena Ř.

Umístění: Praktický lékař stomatolog, parodontol Jiný

jsem 65ročník a nemám rád zubaře. V hubě to taky bylo znát. Pak přišla změna v podobě přítelkyně, na které mi záleží. nechtěl jsem aby se za mě styděla když se zasměji na plnou hubu. Plný očekávání co bude jsem seděl v čekárně a pořád jsem měl nutkání utéct. Uplynul rok a půl spolupráce s celým týmem ,,Benešovců" a mám deset nových zubů na osmi implantátech. Znovu jsem se začal smát na plnou hubu a s chutí si s přítelkyní dám třeba topinku. Chci strašně moc poděkovat panu doktorovi za osobní přístup, stoprocentně odvedenou práci a ikdyž jsem měl nachystanou ošatku Ibalginů, použil jsem celkem dva a to celkem zbytečně, protože jsem se ze začátku bál co to bude dělat při odeznívání injekce. Ještě jednou velké poděkování. Snad se zubařů přestanu na stará kolena bát.

X

Takových lékařů víc! Pan doktor Tomáš Beneš junior je profesionál. Je důsledný a snaží se vyřešit každý pacientův problém. Navíc je příjemný a ke každému člověku přistupuje individuálně. Ke svému zubaři chodím prostě ráda:-)

Skvělý,ohleduplný, příjemný pan doktor,ráda k němu chodím,takových doktorů by mělo být co nejvíc.Jeho nynější sestřička je také velice příjemná na rozdíl od té dřívější,která byla nepříjemná a protivná raketa.

Chodím k panu doktoru mladšímu i s malým synem. Je to nejlepší zubař jakého jsem kdy měla, perfektní přístup, citlivý k pacientovi a syn k němu vždy přímo běží do ordinace. Vřele doporučuji.

jsem klientkou p.MUDr. Beneše st. již dlouho a opravdu jde o vynikajícího odborníka s citlivým přístupem k pacientům

Měla jsem možnost být ošetřena jak dr. Benešem starším, tak mladším, a nezbývá než konstatovat, že v regionu jsem lepšího stomatologa nepoznala. Moc se mi líbí pečlivý a citlivý přístup dr.seniora i drive dr.juniora, kdy oba nabízejí poctivou moderní stomatologii odpovídající potřebám a nárokům dnešní doby - t.j. možnost se chlubit zdravým a estetickým (pokud možno vlastním)chrupem.

Vřele doporučuji. Nejlepší zubař u kterého jsem kdy byl.

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měl a vážím si toho, že jsem k němu mohl chodit. Skutečný profesionál s lidským přístupem. Vždycky jsem se zubaře bál, ale v tomto případě musím říct, že jsem se na návštěvu jeho ordinace vždy velmi těšil a to může říct o zubaři málokdo. V současné době chodím k jeho synovi a zdá se, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Spolehlivý,odborně dokonalý,šetrný a upřmný k pacientům.Já jsem byl s jeho ošetřením vždy spokojen.Proto ho hodnotím nejvýše.