Tomáš Beneš, zubař Uničov

Zubař

Šternberská 4, Uničov
Praktický lékař stomatolog, parodontol

X

Takových lékařů víc! Pan doktor Tomáš Beneš junior je profesionál. Je důsledný a snaží se vyřešit každý pacientův problém. Navíc je příjemný a ke každému člověku přistupuje individuálně. Ke svému zubaři chodím prostě ráda:-)

Skvělý,ohleduplný, příjemný pan doktor,ráda k němu chodím,takových doktorů by mělo být co nejvíc.Jeho nynější sestřička je také velice příjemná na rozdíl od té dřívější,která byla nepříjemná a protivná raketa.

Chodím k panu doktoru mladšímu i s malým synem. Je to nejlepší zubař jakého jsem kdy měla, perfektní přístup, citlivý k pacientovi a syn k němu vždy přímo běží do ordinace. Vřele doporučuji.

jsem klientkou p.MUDr. Beneše st. již dlouho a opravdu jde o vynikajícího odborníka s citlivým přístupem k pacientům

Měla jsem možnost být ošetřena jak dr. Benešem starším, tak mladším, a nezbývá než konstatovat, že v regionu jsem lepšího stomatologa nepoznala. Moc se mi líbí pečlivý a citlivý přístup dr.seniora i drive dr.juniora, kdy oba nabízejí poctivou moderní stomatologii odpovídající potřebám a nárokům dnešní doby - t.j. možnost se chlubit zdravým a estetickým (pokud možno vlastním)chrupem.

Vřele doporučuji. Nejlepší zubař u kterého jsem kdy byl.

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měl a vážím si toho, že jsem k němu mohl chodit. Skutečný profesionál s lidským přístupem. Vždycky jsem se zubaře bál, ale v tomto případě musím říct, že jsem se na návštěvu jeho ordinace vždy velmi těšil a to může říct o zubaři málokdo. V současné době chodím k jeho synovi a zdá se, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Spolehlivý,odborně dokonalý,šetrný a upřmný k pacientům.Já jsem byl s jeho ošetřením vždy spokojen.Proto ho hodnotím nejvýše.

Pan doktor je nejlepší stomatolog jakého jsem poznala, je velmi pečlivý a příjemný :)

Doporučuji, vystřídala jsem několik zubních lékařů a s panem doktorem Benešem jsem nadmíru spokojena.