Terezie Šuláková, pediatr Ostrava

MUDr. Terezie Šuláková

Pediatr Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Dobrý den , paní doktorka je výborná nemůžu na ni napsat ani ždibeček negativa. Chodila jsem k ní od malička, nyní chodím s dětmi...no chodím, dlouho jsem nebyla jelikož mi byl termín zrušen, dán nový a takhle se to táhne už asi 3 nebo 4 roky .Jednou jedinkrát jsem zapomněla a už to bylo u doktorky mých děti, katastrofou je sestra která tam je , je velice ,ale opravdu velice nepříjemná,arogantní , chová se povýšeně a mám pocit že se z vás (ze mě) snaží dělat debila,byly jsme objednání na dnes a jsem si tím 100% jistá ,protože jsme přes tel. řešily termín aby seděl s příjezdem děti z ŠVP a dnes mi povědela se smíchem a opět povýšeně že objednání nejsme.Na mou žádost se tedy neochotně podívala na kdy objednání jsme. (Nevím zda se takhle chová jen k nám? ) Ostatní sestřičky které se během let prostřídaly ,byly moc fajn, škoda že už tam žádná není.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme už několik let s nefrotickým syndromem. Paní doktorka je velice příjemná, profesionální a vstřícná, jsme s ní velice spokojeni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti