Opavská 1776/4, Hlučín

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psycholog a poradce pro pozůstalé

Psycholožka, poradce pro pozůstalé a krizová interventka.
Ve své praxi pracuji s dětmi od 15 let, dospívajícími a dospělými. Většinu mé klient...

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické konzultace

Paní psycholožka je skvělá. Nikdo za mě snad nikdy nebojoval jako ona. Pochopí, naslouchá, ptá se na správné otázky. Troufnu si říct, že to díky ní se zase znova směju.

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické poradenství

Skvělá paní psycholožka se zlatým srdcem!! Pomůže i poradí, nic nevnucuje ... Naslouchá a dává impulsy k tomu, aby člověk pochopil a naučil se "žít"

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické konzultace

Chtěla bych paní psycholožce moc poděkovat je to úžasná , empatická , hodná osoba . Moc mi pomohla vy mých problémech. Nikdy jsem s ni neměla žádný problém . Je opravdu úžasná !!

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé Konzultace online

Paní magistra Závadská mi moc pomohla, snažila se mi vyhovět vstříc ohledně termínů a vždy pro mě terapie byla přínosná. Hlavně mi opravdu naslouchala, vnímala a dávala zpětnou vazbu. Pomohla mi vyřešit životní situace se kterými jsem bojovala. Paní Závadská je velmi příjemná, usměvavá, můžete se cítit opravdu svými.

Paní Závadská je vnímavá, naslouchající, přijímající člověka takového, jaký je, snaží se ho pochopit, vše však ve svobodě, je možné všechno říct. Zároveň si zachovává mírný profesionální odstup, aby co nejvíce pomohla a nesklouzlo to třeba ke kamarádskému klábosení:-) Vždy jsem se po online konzultacích cítila dobře a povzbuzeně. I komunikace ohledně domlouvání schůzek je skvělá. Určitě doporučuji.

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické poradenství

Paní Závadska je jednoznačně člověk na správném místě :) byla to má první zkušenost s psychologem, takže mi trvalo, než jsem se odhodlala ke své 1. návštěvě, protože "co tam proboha budu tu necelou hodinu dělat" Ale paní Zavadska je velmi sympatická mladá paní a strávený čas během sezení hodnotím velmi příjemně. Paní magistra je velmi empatická, naslouchá, okamžitě reaguje, snaží se aby člověk na problém nahlížel jinak a to se určitě povedlo a za to jí moc děkuji! Kéžby všichni přistupovali ke svým pacientům takto svědomitě!

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické poradenství

Už dříve jsem chodila k psychologovi (muži), ale více empatičtější mi přijde žena. Na to, jak je paní Závadská mladá, tak má opravdu moc zkušeností a dle mého názoru, jak je mladá, tak má modernější názory a jiný pohled na svět. Kdyby se většina lidí chovali tak pěkně jako ona, tak by bylo na světě mnohem lépe. Bohužel je všechno o lidech a není nic špatného na tom chodit k někomu nestrannému a říct mu své problémy a pocity, které nechcete říct asi svým nejbližším. Je to obrovská úleva. Na terapiích se cítím dobře a na vše se jde pomalu a v klidu. Každá terapie má něco do sebe, i když psychické problémy jsou na delší cestu, tak má cenu tam jít. Můžu jen doporučit.

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé Konzultace online

Paní magistra je velmi milá, vnímavá, citlivá a opravdu mi dokázala pomoci. Obrátila jsem se na ni v souvislosti s úzkostnými stavy a nedovedla si moc představit, jak mi někdo pomůže dostat černé myšlenky z hlavy, ale paní Závadská mi poradila jak s tím pracovat a musím říct, že mě se povedlo už po prvním sezení s myšlenkami zabojovat. Moc se mi líbil přístup paní magistry - je chápavá, vše vysvětlí, doptává se, zajímá se. Mohu jen doporučit a pokud bych řešila nějaký další problém, obrátím se na paní Závadskou znovu. Ještě jednou moc děkuji za pomoc

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické konzultace

Paní Závadská mi hodně pomohla v těžké situaci s dcerou, dala mi na danou situaci jiný nadhled, který jsem potřebovala. Sezení bylo hodně příjemné a velmi mi v těžké chvíli pomohla. Byla jsem na pokraji svých sil a cítila jen bezmoc a strach. Děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: Psycholog a poradce pro pozůstalé psychologické poradenství

Paní psycholožka je skvělá osoba na svém místě, velmi milá a empatická. Již po prvním sezení jsem se cítila skvěle. Vyslechla všechny mé problémy, poradila, nemusela jsem se vůbec stydět cokoliv říct. Jak s přístupem paní psycholožky, tak s komunikací jsem velmi spokojená. Paní psycholožku mohu jen a jen doporučit.