Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Jablonského 634, Kolín
Klinická psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní Baštová je první Člověk v mém životě, který mě přesvědčil , že mám v jídelníčku zaměnit uzené za ovoce a zeleninu. Hned po prvním povídání. Moc ji děkuji.

Ivan Samák.

To co se mnou paní doktorka dokázala bylo neuvěřitelné nejlepší člověk kterého jsem kdy potkala

paní doktorku vřele doporučuji, mílá,usměvavá,vstřícná, rovněž jsem se ocitla v tíživé životní situaci po úraze a snaží se mne vzít i mimo objednací hodiny, prostě člověk na svém místě, který si vždy na pacienta když chce, chviličku najde, takových je dnes bohužel málo.....patří jí můj velký dík

Výborná paní doktorka, o které mohu říci jen samé superlativy.Vřele doporučuji

Paní doktorka je dle mého názoru opravdu "člověk na svém místě", jak po stránce profesionální, tak i lidské. Absolvovala jsem u ní několik terapií, které pro sebe vnímám jako velmi prospěšné. Když jsem byla ve složitější životní situaci, neváhala mě okamžitě vzít na konzultaci a za to jí patří můj velký dík. Vřele doporučuji..:-)

Hodně mi pomohla