Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Volgogradská 2434/147, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

41 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá. Ochotná, vstřícná, empatická, velmi doporučuji.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě!

H
Ověřený profil

Já nevím, co všichni proti té sestře pořád mají.:-) Mě už před ní varoval můj manžel, který k nim chodil jako malinký, moje kamarádka, která mi doporučila paní doktorku, takže jsem šla našeho chlapečka registrovat ještě jako těhotná s lehkým třesem v žaludku. Chodím tam už rok a půl a se sestrou nemám nejmenší konflikt, ani mi nepřijde namyšlená, ani arogantní, tak jsem asi divná.:-) Zase kdyby byla tak hrozná, neudržela by se na místě tak dlouho, tak se na to dívám já. Každopádně do ordinace dojíždím a budu dojíždět i nadále.:-)


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu výborná a nemám za čtyři roky neustálých nemocí vůbec žádné připomínky, vždy vyjde vstříc, nezahlcuje dítě zbytečnými léky, ale taky nic nenechává náhodě. Opravdu i sama zavolá, pokud má pocit, že je nějaký problém, který je třeba trochu ohlídat. Jen se člověk nesmí nechat odradit sestrou, která by snad nezrychlila své tempo a zajetý postup, ani kdyby hořelo. Ale paní doktorka stojí za to, aby tuto drobnou nepříjemnost člověk překonal.


H
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme necelého půl roku, ale překvapila mě její vstřícnost, ochota komunikovat i přes mail. Sestra působí na první pohled přísně, ale jinak je příjemná a milá. Velice doporučuji, na všechny otázky jsme zatím dostali odpověď, paní doktorka je ochotná, milá, prostě na svém místě.


K
Ověřený profil

Je to nejlepší dětská lékařka, která může být na Severní Moravě, tak pečlivou a hodnou lékařku jsem ještě nepotkala


I
Ověřený profil

Velmi profesionální dětská lékařka.Výborné komunikační schopnosti jak při práci s pacientem, tak i při komunikaci s rodiči. Přejeme další spokojené pacienty!


A
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. K dětem má perfektní přístup. Paní doktorka volá i o víkendu,aby se zeptala na stav dcerky. Sestřička je velmi profesionální. Možná půsoví přísněji,ale na nás se vždy usmívá,s malou si povídá. V ordinaci je systém, který funguje. Tuto ordinaci mohu jen doporučit.


Ověřený profil

Perfektní praktik pro děti a dorost, který má otevřenou náruč nejen pro nemocné děti, ale i pro ustarané rodiče. čeká Vás nejen odborný dohled, ale i otevřená náruč plná pohlazeí, dobrých rad a úsměvů, které jako odič potřebujete ve chvílích nouze....... P.s. sestřička i když tak nepůsobí je velmi dobrá duše a v oboru dobrý odborník s léty praxe, přece jen je zeď mezi lékařem a někdy neurputnými až otravnými rodiči....proto ji mějme rádi ......


P
Ověřený profil

Paní doktorka je moc přívětivá a empatická. Ochotně vyslechne, poradí. Postupuje pečlivě, nic nenechává náhodám. Chodila jsem k ní od dětství a nerada od ní v osmnácti odcházela. Sestřička je rezervovanější, někdy mi přišlo, že dělá, že mě neslyší. K malým dětem se ale chová mile.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti