U nemocnice 3064, Teplice
ORL ordinace

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Bolelo mě dlouhou dobu v krku,paní doktorka mi zjistila streptokok a poslala mě na vytažení mandlí.Jenže krk potom bolel dál tak mi 3krat trvrdila,že to patří k tomu trhání,že to přejde. Po dvou měsících jsem šla k ní znova a ona měla dovolenou tak jsem šla k jinému lékaři, který mi řekl, že mi paní doktorka zanedbala zánět a dal mi antibiotika.Ale taky vím, že mi to nějak
zpackali na tom sále, protože jsem dost krvácela a tak mi to znova večer šili.Vůbec nemám dobré zkušenosti z Teplickou ORL.Je to 12 let a krk bolí dál.A to jaké chování měla paní doktorka ani psát nebudu.

Navštěvuji paní doktorku již cca 20 let, od svého dětsví. Každý problém jsme parádně zvládli a na neochotu a špatné zacházení si rozhodně nemohu stěžovat. V dětství jsem dlouhodobě marodil s bolestmi v krku a až ona odhalila infekční mononukleozu a zahájila smysluplné léčení. Své chronické problémy s uchem k ní jezdím řešit do dnes z Prahy. Rozhodně doporučuji...

Nedavno jsem tam byla s mesicnim synem na strihani uzdicky pod jazykem.Jeste ho ani nevidela a uz rikala ze to neni treba aby jsme prisli az v roce.Byla velice neochotna prislo mi ze se ji nechce nic delat.Ona i sestra tam pomalu spaly.Rikala sem ji ze cim bude starsi tak tim to pro to dite bude asi horsi.Na to mi dala prednasku ze ona je odbornice a rozumi tomu lepe.Byla arogantni a namyslena.Zkratka jsme tam byli poprve a naposled

Trpěla jsem angínami, pak už jsem ji měla téměř chronicky. Ostatní doktoři říkali, že madle musí ihned ven. Paní doktorka Dostálová se jako jediná tomu bránila a nechala mi připravit autovakcínu, která pomohla a už jsem nebyla 11 let nemocná! Pravda, že odebírání vzorku mandle zaživa nebylo úplně příjemné...

Při potížích s VD mě poslala na rentgen, kde údajně nic nezjistili. Při zhoršení potíží jsem dostal kapky, na další vyšetření mě neposlala. Objednal jsem se na odborné vyšetření ve Středočeském kraji. Následovaly 2 nepříjemné operace vedlejších dutin. Nedotahuje problémy pacienta do konce a je arogantní.

Byla jsem se synem píchat ouško,paní doktorka byla k synovi milá i sestra.Ucho se píchlo v klidu,nemohu si na ní stěžovat.K nám se chovala dobře.