Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Modelace prsou

Operace očních víček

Plastická operace břicha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně ja...

• plastická chirurgie

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Žaludeční balónky

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava zvětšení prsou

Minulý měsíc jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora Zakouta. Komunikace s panem doktorem byla na jedničku, vše mi vysvětlil a názorně ukázal. Operace dopadla na jedničku, prsa mám nádherná přirozená, skoro bez jizev okolí mi je velice kladně hodnoti. Přístup sestřiček byl velice vstřícný. Tuto kliniku mužu jen a jen doporučit příjemné prostředí a šikovné ručičky pana doktora Zakouta. Velice vřele všem doporučuji tuto kliniku, a zárověň chci tímto poděkovat panu Zakoutovi a sestřičkám které se o mě moc dobře starali.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava estetická chirurgie

S výsledkem operace nejsem spokojená. Ani komunikace s panem doktorem a sestřičkama nebyla uspokojivá. Zvažuji reoperaci, ale jinde. Nepředpokládám že by se pan doktor se mnou o tom bavil. Mrzí mě to, raději bych psala úplně jinou recenzi. Doplňuji recenzi po opravě prsou jinde. Pan doktor Zakout mi tvrdil, že oprava by byla příliš náročná a kdoví jak by to dopadlo. navštívila jsem po roce váhání jiného plastického chirurga, který nesrovnalost ve velikosti spravil v lokální anestezii, byl na mně velmi příjemný, opravdu mi vše hezky vysvětlil a prsa mám teď souměrné. Takže bych ráda panu doktorovi Zakoutovi vzkázala, že to šlo, jen chtít.

9.3. jsem podstoupila augmentaci prsou u MUDr. Zakouta a prestoze jsem mela velke obavy, musim uznat, ze vubec nebyly na miste.
Pan doktor je profesional ve vsech smerech, uz pri konzultaci okamzite odhadl, jakou mam predstavu a udelal mi z niceho nadherna plna prsa, pritom velmi prirozena, se kterymi jsem 100% spokojena. Dalo by se dokonce rict, ze vysledek predcil ocekavani!
Krome pana doktora, ktery ma opravdu zlate ruce, bych chtela take moc podekovat i ostatnimu personalu za naprosto perfektni servis, sestricky byly skvele, mile, poradily, pomohly, po operaci i pri naslednych kontrolach.
Moc dekuji a urcite vsem doporucuji!

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Liposukce boků

Dnes jsem absolvovala lipo boků na Claopatra Clinic u Mudr. Zakouta. Maximální spokojenost. Bez čekání, bez zbytečných prodlév, všechny dotazy zodpovězeny, a za hodinu a půl jsem byla hotová i s cestou :-) Pan doktor je sympatický, během zákroku jsem si s ním a sestřičkou povídala, o žádné velké bolesti nemůže být řeč. V minulosti jsem už absolvovala lipo břicha v ca v jiném zařízení, a bolestivost i přístup byly nesrovnatelně horší. Doporučuji tedy jednoznačně Cleopatra Clinic :-)

V prosinci 2013 jsem u tohoto lékaře podstoupila modelaci prsou bez zmenšení. Prsa mi byla bez mého vědomí zmenšena, mám velmi nevzhledné jizvy, a nejvíce mě trápí velmi vysoko umístěné bradavky. Vypadá to nepřirozeně a bradavky mi lezou z každých plavek......

V polovině ledna jsem byl u pana doktora ohledně cirkumcize(obřízka). Dopodrobna mi bylo vše vysvětleno a vše probíhalo bez problému. Mohu jenom doporučit. Děkuji panu Doktorovi a jeho skvělému Kolektivu.

V lednu jsem podstoupila augmentaci. Práce pana doktora je naprosto úžasná a všem vřele tuto kliniku doporučuji a panu doktorovi MOC DĚKUJI :-)

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane Doktore,
    dostal jsem na vás velmi dobrou referenci od kamarádky. Na konci října jsem si udělal 2 tržné rány v obličeji, které mě byly zašity v úrazovce. Nicméně na čele a pod oken mě vznikly 2 nevzhledné jizvy. Chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti odstarění a zde je možno se k vám skrz tento problém objednat?

Budu velmi vděčný za vaši zpětnou vazbu.

Dobrý den,

jizvy se určitě nedají úplně odstranit,dá se někdy vylepšit jejich charakter. Pošlete prosím fotku dané jizvy přímo na email kliniku a podle toho Vám napíšu možnosti
    S pozdravem Dr, Zakout

MUDr. Taisir Zakout

• Dobrý den p. doktore,
    chtěla bych v Ostravě podstoupit labioplastiku a vzhledem k Vašemu vytížení vím, že u Vás to nebude možné, proto mám dotaz, kterého lékaře byste mi na tento zákrok doporučil. Děkuji za pomoc

Dobrý den,

Operaci můžeme provést na naší klinice v centru Ostravy. Můžete nás kontaktovat přímo na náš email nebo telefonicky.

MUDr. Taisir Zakout

• plastická chirurgie