Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Modelace prsou

Operace očních víček

Plastická operace břicha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně ja...

• plastická chirurgie

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Žaludeční balónky

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Jiný

Před několika dny jsem podstoupil obřízku, ze zdravotních důvodů.
Moje zkušenost je skvělá! Během konzultace jsem dostal všechny podstatné informace a dohodli jsme se na způsobu realizace a termínu.
V den operace proběhlo vše přesně tak, jak bylo domluveno. Všichni jsou naprosto skvělí, precizní, ochotní a hlavně profesionálové.
A sestřičky jsou skvělé a krásné.
Celkový výsledek mě nadchnul, jsme naprosto spokojený a můžu všem jen doporučit.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Jiný

U tohoto lékaře rychlá konzultace vlivem nízkých cen, kde mi nic nebylo vysvětleno pořádně. Na operační sál přišel rozespalý, šlo vidět že právě vstal z bytu co měl nahoře. Říkal, že si poradí a operoval co jsem vůbec nechtěl, špatně jsme si to vysvětlili. Vyhozené peníze a reoperace jinde.

MUDr. Taisir Zakout

Jedná se o nepravdivé a účelové pomluvy. Jednak pan doktor nebydlí v byte nad klinikou,tento byt je vyhrazený pro pacienty a jejích doprovod. Konzultace u pana doktora trvá obvykle kolem půl hodiny,kde je vše řádně vysvětleno a pacient se může zeptat na cokoliv. V den operace lékař nejdříve provádí focení a přesné malovaní operačního pole a pacient může sdělit své poslední připomínky a teperve poté je doprovázen na operační sál,kde je v péči anesteziologického týmu. Operující lékař se dostaví až po uspání pacienta. Takže celý příběh,který tady tento člověk popisuje je trapně vymyšlený.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava zvětšení prsou

Nedávno jsem podstoupila agmentaci prsou u pana doktora Zakouta. Nikdy jsem nebyla spokojená s velikostí a hlavne s tvarem. Můj požadavek na pana doktora byl, aby byla prsa větší, ale přitom vypadala i nadále přirozeně. Pan doktor stoprocentně vyhověl mému požadavku a vytvořil mi opravdu nádherná prsa. Konečně mám prsa po kterých jsem vždy toužila. Vedle sikovnosti pana doktora Zakouta, ocenuji take profesionální přístup. Padá doktor a mohu vřele doporučit.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava operace očních víček

Podstoupila jsem u pana doktora Zakouta operaci horních víček. Jsem velice spokojená, operaci jsem podstoupila v lokální anestezii pan doktor byl velice milý a vše mi podrobně vysvětloval. S výsledkem operace jsem velice spokojená, určitě všem co zvažují operaci víček doporučuji, nejenom z estetického hllediska ale i ze zdravotního. Doporučuji a děkuji.

Názor přidán dne 10.07.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Minulý měsíc jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora Zakouta. Komunikace s panem doktorem byla na jedničku, vše mi vysvětlil a názorně ukázal. Operace dopadla na jedničku, prsa mám nádherná přirozená, skoro bez jizev okolí mi je velice kladně hodnoti. Přístup sestřiček byl velice vstřícný. Tuto kliniku mužu jen a jen doporučit příjemné prostředí a šikovné ručičky pana doktora Zakouta. Velice vřele všem doporučuji tuto kliniku, a zárověň chci tímto poděkovat panu Zakoutovi a sestřičkám které se o mě moc dobře starali.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava estetická chirurgie

S výsledkem operace nejsem spokojená. Ani komunikace s panem doktorem a sestřičkama nebyla uspokojivá. Zvažuji reoperaci, ale jinde. Nepředpokládám že by se pan doktor se mnou o tom bavil. Mrzí mě to, raději bych psala úplně jinou recenzi. Doplňuji recenzi po opravě prsou jinde. Pan doktor Zakout mi tvrdil, že oprava by byla příliš náročná a kdoví jak by to dopadlo. navštívila jsem po roce váhání jiného plastického chirurga, který nesrovnalost ve velikosti spravil v lokální anestezii, byl na mně velmi příjemný, opravdu mi vše hezky vysvětlil a prsa mám teď souměrné. Takže bych ráda panu doktorovi Zakoutovi vzkázala, že to šlo, jen chtít.

9.3. jsem podstoupila augmentaci prsou u MUDr. Zakouta a prestoze jsem mela velke obavy, musim uznat, ze vubec nebyly na miste.
Pan doktor je profesional ve vsech smerech, uz pri konzultaci okamzite odhadl, jakou mam predstavu a udelal mi z niceho nadherna plna prsa, pritom velmi prirozena, se kterymi jsem 100% spokojena. Dalo by se dokonce rict, ze vysledek predcil ocekavani!
Krome pana doktora, ktery ma opravdu zlate ruce, bych chtela take moc podekovat i ostatnimu personalu za naprosto perfektni servis, sestricky byly skvele, mile, poradily, pomohly, po operaci i pri naslednych kontrolach.
Moc dekuji a urcite vsem doporucuji!

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Liposukce boků

Dnes jsem absolvovala lipo boků na Claopatra Clinic u Mudr. Zakouta. Maximální spokojenost. Bez čekání, bez zbytečných prodlév, všechny dotazy zodpovězeny, a za hodinu a půl jsem byla hotová i s cestou :-) Pan doktor je sympatický, během zákroku jsem si s ním a sestřičkou povídala, o žádné velké bolesti nemůže být řeč. V minulosti jsem už absolvovala lipo břicha v ca v jiném zařízení, a bolestivost i přístup byly nesrovnatelně horší. Doporučuji tedy jednoznačně Cleopatra Clinic :-)

V prosinci 2013 jsem u tohoto lékaře podstoupila modelaci prsou bez zmenšení. Prsa mi byla bez mého vědomí zmenšena, mám velmi nevzhledné jizvy, a nejvíce mě trápí velmi vysoko umístěné bradavky. Vypadá to nepřirozeně a bradavky mi lezou z každých plavek......

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane Doktore,
    dostal jsem na vás velmi dobrou referenci od kamarádky. Na konci října jsem si udělal 2 tržné rány v obličeji, které mě byly zašity v úrazovce. Nicméně na čele a pod oken mě vznikly 2 nevzhledné jizvy. Chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti odstarění a zde je možno se k vám skrz tento problém objednat?

Budu velmi vděčný za vaši zpětnou vazbu.

Dobrý den,

jizvy se určitě nedají úplně odstranit,dá se někdy vylepšit jejich charakter. Pošlete prosím fotku dané jizvy přímo na email kliniku a podle toho Vám napíšu možnosti
    S pozdravem Dr, Zakout

• Dobrý den p. doktore,
    chtěla bych v Ostravě podstoupit labioplastiku a vzhledem k Vašemu vytížení vím, že u Vás to nebude možné, proto mám dotaz, kterého lékaře byste mi na tento zákrok doporučil. Děkuji za pomoc

Dobrý den,

Operaci můžeme provést na naší klinice v centru Ostravy. Můžete nás kontaktovat přímo na náš email nebo telefonicky.

• plastická chirurgie