Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Liposukce boků

Dnes jsem absolvovala lipo boků na Claopatra Clinic u Mudr. Zakouta. Maximální spokojenost. Bez čekání, bez zbytečných prodlév, všechny dotazy zodpovězeny, a za hodinu a půl jsem byla hotová i s cestou :-) Pan doktor je sympatický, během zákroku jsem si s ním a sestřičkou povídala, o žádné velké bolesti nemůže být řeč. V minulosti jsem už absolvovala lipo břicha v ca v jiném zařízení, a bolestivost i přístup byly nesrovnatelně horší. Doporučuji tedy jednoznačně Cleopatra Clinic :-)

Zvětšení prsou +13 Více

Modelace prsou

Plastická operace břicha

Plastická operace nosu

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Karvinská 5,
Ambulance Havířov-Dům zdraví (mapa)

Zvětšení prsou +7 Více

Popská 11, Opava
Ambulance - MG Medical Center (mapa)

Zvětšení prsou +9 Více

Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně ja...

V prosinci 2013 jsem u tohoto lékaře podstoupila modelaci prsou bez zmenšení. Prsa mi byla bez mého vědomí zmenšena, mám velmi nevzhledné jizvy, a nejvíce mě trápí velmi vysoko umístěné bradavky. Vypadá to nepřirozeně a bradavky mi lezou z každých plavek......

V polovině ledna jsem byl u pana doktora ohledně cirkumcize(obřízka). Dopodrobna mi bylo vše vysvětleno a vše probíhalo bez problému. Mohu jenom doporučit. Děkuji panu Doktorovi a jeho skvělému Kolektivu.

V lednu jsem podstoupila augmentaci. Práce pana doktora je naprosto úžasná a všem vřele tuto kliniku doporučuji a panu doktorovi MOC DĚKUJI :-)

Zvětšení prsou

Gynekomastie

Žaludeční balónky

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane Doktore,
    dostal jsem na vás velmi dobrou referenci od kamarádky. Na konci října jsem si udělal 2 tržné rány v obličeji, které mě byly zašity v úrazovce. Nicméně na čele a pod oken mě vznikly 2 nevzhledné jizvy. Chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti odstarění a zde je možno se k vám skrz tento problém objednat?

Budu velmi vděčný za vaši zpětnou vazbu.

Dobrý den,

jizvy se určitě nedají úplně odstranit,dá se někdy vylepšit jejich charakter. Pošlete prosím fotku dané jizvy přímo na email kliniku a podle toho Vám napíšu možnosti
    S pozdravem Dr, Zakout

MUDr. Taisir Zakout

• Dobrý den p. doktore,
    chtěla bych v Ostravě podstoupit labioplastiku a vzhledem k Vašemu vytížení vím, že u Vás to nebude možné, proto mám dotaz, kterého lékaře byste mi na tento zákrok doporučil. Děkuji za pomoc

Dobrý den,

Operaci můžeme provést na naší klinice v centru Ostravy. Můžete nás kontaktovat přímo na náš email nebo telefonicky.

MUDr. Taisir Zakout

• plastická chirurgie