Stomatologie Daňková s.r.o., prakt.lék
Vráclavská 1281, Šenov

Umístění: Stomatologie Daňková s.r.o., prakt.lék Jiný

Paní doktorka Sylvie Daňková je úžasná, fantastická, maximálně profesionální a empatická žena. Navíc má v ordinaci skvělou a velmi příjemnou sestru, že už jsem dlouho neviděl kombinaci dvou tak úžasných žen v jedné ordinaci.

Ještě jednou Vám děkuji za pomoc.

Jsem velice,velice spokojený, v čekárně sedím max.10min. po objednaném čase.Před zákrokem vám paní doktorka vždy vše vysvětlí.K dokonalostí chybí už jenom jediná věc. ,,Welcome drink,,
:-)))))))

Zaskočil mě komentář o dvouhodinové siestě. Buď jste tam přišel/šla v den kdy neordinovaly a nebo tam paní zubařka měla pacienta, který potřeboval dlouhodobou péči. Měl/a jste zaklepat nebo zavolat. Čekací doba je sice dlouhá, ale nemáte vůbec šajn, proč musíte třeba i dvě hodiny čekat. A pochybuji, že vás někdo nechal jen tak dvě hodiny sedět v čekárně aniž by otevřel dveře nebo by o vás sestra nevěděla.Takže v tomhle musím stát na straně paní zubařky a sestry. Přejí pěkný večer.

Vždycky tam bohužel tak minimálně dvě hodiny čekám a nebylo to jednou co se mi to stalo. A to třeba v té ordinaci nikdo není, tak nevím jestli si pokaždé dává siestu nebo co.

I vzhledem k nekonečným minutám v čekárně hodnotím paní doktorku jako zubaře s nadpřirozenými schopnostmi!!!! Skvělá!!Pečlivá, ohleduplná, prostě bomba. Od doby co chodím k ní, nemám nočmí můry ze zubaře.

Paní doktorka mi velmi pomohla, když jsem měla problém se zubem. Moje zubařka mi chtěla plombovat zub, i když jsem měla v dásni zánět, který šel skoro až do kosti. Nebýt paní Daňkové, tak ve dvaceti nemám čelist. Děkuji. Martina

paní doktorka má opravdu trpělivost a lidský přístup. mám fobii z zubařů a přesto mi tak nějak pomohla abych začla pravidelně docházet a léčit problémy, které mě trápí, na místo mého rychlého řešení , že se zub vytrhne:) ted už se tam ani tak moc nebojím.. vše mi bylo vysvětleno, zákroky prováděny opatrně s nějvětší trpělivostí.. já jsem velmi spokojená..

Paní doktorka má dar tam odněkud z vesmíru, protože opravdu je znát lidský přístup, excelentní prefesionalita, vstřícnost, ale i přísnost. Člověk když přijde do ordinace, kouká na něj příjemná sestřička s úsměvem a s ještě větším úsměvem doktorka. Nebojím se zákroků, jelikož mi vše vysvětlí a poradí jak postupovat v další léčbě, popřípadě v údržbě mého chrupu :-). Vřele doporučuji :-).

Až na tu čekací dobu ... Někdy je opravdu hodně nepříjemné, když je člověk objednán třeba na 9 hodin a na řadu se dostane někde kolem 10:30 hodiny. Vylepšit ještě tento nešvar, pak by mé hodnocení nejlepší bylo i podtrženo.

jsem spokojená, doporučuji