Budovatelů 20b/991, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a určitě až budu mít své děti, budu k ní chtít chodit i s nimi. Paní doktorka je velmi pečlivá a milá, nezanedbává péči, i když neví, snaží se poradit. Léčbu konzultuje, dává na výběr možnosti (což mnoho lékařů nedělá, i když by měli...). Zároveň se snaží vyjít vstříc, komunikuje, neodsuzuje, má velmi lidský přístup. Vřele doporučuji.

U paní doktorky mám obě své děti a po zkušenostech s jinými pediatry už bych neměnila. Její přístup k dětem je skvělý. Vyhovuje mi hlavně její léčba "neantibiotiky" - antibiotika až v nejkrajnějším případě!!!! Díky paní doktorko.

Velmi pečlivá, starostlivá

Nemám výhrady a doporučuji

Paní doktorka, je velmi svědomitá a pečlivá doktorka. Jsme s ní velmi spokojení.

Výborná.

Paní doktorku jen a jen chválím:je velmi svědomitá,příjemná a vše dokáže vysvětlit a poradit.

Je to nejlepší dětská doktorka v okolí, má lidský přístup, jako dítě jsem se k ní nikdy nebála jít, nic nepodceňuje a dá se s ní na čemkoli domluvit, se vším poradí, a když něco neví, nebo si není jistá, nehraje si na machra a ujišťuje se ať už testy nebo encyklopediemi, prostě je nej...

Skvělá.