MUDr. Sylva Slezáková

Pediatr Více

Lázně Bohdaneč 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

v žadnem případě tuto lekařku nedoporučuji!mam maleho 2,5 měsíčního chlapečka!bohužel nam trpí na seboroidskou dermatitidu!dostali sme masticku kera zabrala to ano ale dr zacala neco lecit az kdyz to bylo nejhorsi.nyní sem u ní byla znovu říkala sem ji ze se to vrací a jeji odpoved byla sokujico hmmhmm a to bylo vse!takže je malej celej obalenej ale lečba je hmm hmm !noo pak sem prosila pani doktorku o predepsani leku ze nam dochazeji...paní doktorka ochotna predepsala!sly sme do lekarny vybrat prasky a dostali sme se stejnym nazvem ale jiny obal (tyto leky maji vyce druhu)tak sem si rikala treba vyrobce zmenil obal noo doma ctu pribalovou informaci a ze zdesenim sem zjistila ze tyto leky se smi uzivat az od 3 let veku!takze kdybych si to neprecetla zrejme bych maleho nadopovala buh ví čim!a to upozornu ji ze se dr koukala jeste do papiru jake to maji byt leky!nekdy mam dojem ze i ta sestricka toho vy vyc jak ona!kazdopadne musim tedy rict ze sou obe velice hodne a ochotne ale to mi maleho nevyleci!z me strany tedy urcite nedoporucuji!

Je milá, poradí i všelijaké vychytávky, antibiotika nedává zbytečně,sestřička ochotně udělá i test z krve ( malá kapička z prstíku),zda je nutné je nasadit nebo ne v nejasných případech,a je možné si o ten testík i říct,jestli si někdo myslí, že by zrovna potřeba nebyly. Naše dítko je mělo jednu dobu taky každou chvíli, to nám pak nasadila nějaké léky na imunitu dýchacích cest ( název asi nemůžu napsat ), brali jsme je 3x a od té doby máme pokoj už 4 roky, musím to zaťukat ;-) Je dobrá.

Paní doktorka píše každému dítěti léky,i když je vůbec neporřebuje,zatěžuje tak dětský organismus.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a rády všem poradí a pomohou jak nejlépe umí. Lépší lékařku jsem si pro svoji princeznu nemohla vybrat .

Sestřička Alenka je fakt skvělá,paní doktorka je na děti hodná,ale přehání to s antibiotiky a to dost.Proto jsem od ní odešla,nemám náturu se dohadovat,teď jsem spokojená.

s paní dokorkou mám jen nejlepší zkušenosti.Vždy ochotná ona i sestřička Alenka.