Ruská 42, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí
1. května 545, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Na paní doktorku nedám dopustit!! Je to výborná dětská lékařka, vždy nám pomohla, má mou 100% důvěru. Navíc je moc milá, ochotná, vždy všechno vysvětlí a poradí. Po přestěhování máme několik dětských lékařů v našem okolí, ale raději budu dojíždět, paní doktorku bych neměnila!!

Moje dcera měla pořád silný kašel a nic,co nám pí.doktorka předepsala nepomáhalo.Po delším čase,jsem požádal,aby nám vystavila doporučení na alergologii.Paní doktorka nám řekla,že je to zbytečné a dále malou léčila drahými sirupy,kte
ré ovšem nezabíraly.Změnili jsme lékaře a nová doktorka nám ihned vystavila žádanku na alergologii,kde zjistili,že dcera má alergii.Nikdy bych již své dítě nesvěřil do rukou pí.doktorky Klegové

Paní doktorka je výborná. Nikdy ni nepodcenila a vždy mi ochotně pomohla a poradila.

velmi dobrý přístup k dětem i rodičům ,paní doktorka vysvětlí , zkozultuje , poradí .........doporučuji .....mám skušenosti již 14 let

Je prostě výborná a citlivá

napiště proč jste nebyla spokojena
Procházková

Pomuze kdyz je trevba je vyborna lekarka a take osobubka ktera se snazi pomoct

Paní doktorka je skvělý lékař i žena,když ji srovnám se svou pediatričkou,tak je to veliký rozdíl a navíc jsem také zdravotník,takže i z tohoto pohledu ji mohu posoudit jako úžasnou lékařku.Jsme s mým synem oba nadmíru spokojeni.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, vždy pomůže, pokud to není nutné nepíše antibiotika, vše vysvětlí. Moji kluci ji mají rádi. Paní sestřička je také suprová, vždy milá a ochotná pomoci. Po telefonu se také můžeme kdykoli domluvit, zeptat. Jsem ráda, že je naše lékařka.

Paní doktorka je vyborná. Nemužu si jí vynachválit super ženská. Mojí kluci jí mají strašně rádi. Lepšího pediatra jsem nemohla najít.