Rokycanova 2798, Pardubice V , Pardubice
Poliklinika Rokycanova

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Paní doktorka Tomašulová je jedinečná. Aniž bych se musela vyptávat, všechno dopodrobna vysvětlí, informuje a řekne i to, co bych měla vědět, aniž bych se ptala. Příjemná, ochotná.
Ono záleží i na pacientce, jek arogantně vystupuje, nebo chce být i chytřejší, než paní doktorka. To se potom špatně léčí a radí. Nejsem žádná mladice, jsem důchodkyně a přesto s ohledem na můj věk je paní doktorka přívětivá.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

K paní doktorce chodím již 11 let a za péči ke mě jí děkuji. Pečlivá, vždy poradí. Nikdy nic nezanedbala, ba naopak. Vzhledem k problémům jsem tam pravidelně 2x do roka a min. 2x do roka nesu zprávu z nemocnice, takže to že je sestřička rázná plně chápu. Denně má asi tak 100 telefonátů, 40 klepajících žen na dveře, objednané i neobjednané pacientky. Obě jsou ke mě velice profesionální a děkuji za jejich péči.

Chodím k paní doktorce od svých 15-ti let (což je již 16 let), je velmi milá, vše vysvětlí a poradí. A mám za sebou i těhotenství. Opravdu doporučuji. Co se týká sestry, tak ta je tzv. od rány, je pravda, že je občas velmi nepříjemná a měla by být "lidštější" a co se mi nelíbí, tak má řeči na doktorku, že je pomalá, atd., ale to je tím, že se doktorka věnuje pacientkám důkladně.

Paní doktorku znám už od svého dětství, protože bydlíme v jednom baráku. Proto jsem hned už od svých 14 letech začala chodit k ní. Jsem s paní dotorkou velmi spokojená! Vždy mi poradila, i antikoncepci kterou mi doporučila a předepsala je užasná mám ji už 7 let a žádnej problém jsem s prášky neměla. Vyšetření mě nikdy nebolelo jen je to nepříjemné ale to bohužel tak je a bude i u jiného lékaře. Mamka k paní doktorce taky chodí a je velmi spokojená. nechápu negativní názory, paní doktorka je úžasná a podle mého názoru nejlepší gynekolov v Pardubicích. Dlouhé čekání svědčí o tom že má hodně lidí a je oblíbená. Co se týká sestry vždy na mě byla velmi milá a dobře se s ní pokecá. Je možné že na některé z vás paní doktorka i sestra působí arogantně ale to rozhodně nejsou! Už se těším až budu jednou těhotná a paní doktorka se o mě bude starat protože to je odborník na svém místě!!

Dobrý den, u této lékařky nejsem dlouho a ani u ní dlouho nezůstanu. Se sestřičkou nemám problém, je přímá a milá. Uznávám sice někdy dost strohá, ale dá se to přejít. Paní doktorka se ke mně ale chová velmi arogantně (jako bych ji svou přítomností obtěžovala), neporadí ani s antikoncepcí, natož aby mi něco vysvětlila a její vyšetření je opravdu dosti bolestivé. Nemám jediný důvod u ní zůstávat. Mám sice zkušenost jen s několika málo gynekology, ale tento přístup se mi nelíbí. Mám nárok na kvalitní péči. Jde přece o mé zdraví.

souhlasím arogantní přístup

No,dávám slabý,protože sestra fakt nepříjemná.Šlo jen o telefonát jestli k nim může příjít manželka když je cizinka,odseknutí ne,na další otázku opět jen ne ,nashledanou.Profík by poradil kam se obrátit nebo by se zeptal co máme za problém.Ale je možný že paní doktorka je výborná.

Paní doktorka mi z počátku přišla úplně v pohodě (až na pár věcí,které se daly zkousnout - bolestivé vyšetření,nepříjemná sestra,dlouhé čekání a arogantní přístup), postupem času, jak začala přibírat nové pacientky, se její přístup razantně změnil (a to ještě k horšímu) Byla jsem nucena přejít k jinému lekáři.Ani s hloupou antikoncepcí mi nedokázela poradit, zřejmě jí to obtěžovalo.Krvácela jsem 4 měsíce já,ne ona :o)U nové lékařky byl problém do týdne vyřešen a to jen tím, že jí vyměnila za jinou s vyšší dávkou hormonu...o vyštření ani nemluvim. Jsem po porodu a tudíž jsem už pár vyšetření zažila i jinde.Bohužel musím říct,že od paní doktorky to bylo to nejhorší co jsem zažila.O přístupu sestry ani nemluvit,děs....už nikdy více....

Paní doktorku znám velmi dlouho, ještě z dob jejího působení v soukromé porodnici Partus. Už tam ukázala, že je profík se skvělým přístupem k lidem. Chodila jsem k jinému lékaři, ale jsem velmi ráda, že jsem od něj odešla a mohla se zaregistrovat u paní doktorky Tomašulové, protože až tady mám péči na úrovni 21. století. Věřte mi, někdy se čekat vyplatí. Gynekolog, který vás z ordinace pustí za 10 minut není kvalitní. Paní doktorku doporučuji všema 10ti, protože mám možnost porovnat s konkurencí. Ničeho se nebojte a směle do toho!

Dobrý den, s paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Její přístup je velmi lidský. Čekání je občas opravdu zdlouhavý proces, nicméně to odráží skutečnost, že se každé pacientce věnuje naplno a toho si moc cením a vážím..DĚKUJI za to!! Paní doktorka mi opravdu velmi pomohla v průběhu těhotenství, vždy když jsem odcházela z ordinace cítila jsem se o dost lépe :D Ze sestřičky jsem byla z počátku trošku vyděšená, ale postupem času jsem našla cestu. Každý je jiný a všichni jsme jen lidi!! Sestra má v ordinaci vždy pořádek a je velmi profesionální. Celkově jsem s ordinací opravdu moc spokojená. Bukáčková B.