Adresa

Zdrav. středisko 1513, Petřvald
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Já si nestěžují na paní doktorku Skybovou ani pana doktora Skybu jejího syna jsou milí ochotný vysvětlit všechno a to důkladně nikdy vás neodbydou a snad se nikdy u mé male v ničem nespletou a budou nadále dcerku léčit správně.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka by neměla jít ve stopách svého otce a podle mého názoru jít do důchodu a přenechat to svému synovi (Mudr. Tomáš Skýba) který je velice šikovný a schopný. Sama od ní se synem odcházím, a to proto, že mi ho 3x naočkovala haxavkcínou spolu s vakcínou proti pneumokoku a neobtěžovala se mi říct, že mi očkuje také nepovinné očkování,navíc očkovala je krátkém časovém sledu co měsíc, po třetí dávce měl syn špatnou reakci,celý se třepal,byl apatický,horečky, jako by zapoměl vývojové kroky které do té doby udělal, když jsem jí o tom říkala, řekla že je to běžné a o odkladu dalšího očkování nechtěla ani slyšet. Neví že je ve vakcínách hliník a má názor, že čím více kombinována vakcína, tím lépe,,,,, to je přesný opak toho co si mylsím já....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je vždy příjemná a vstřícná, příjme i mimo ordynační hodiny nebo poradí i telefonicky pokud je to možné.


ochotná, schopná, racionální přístup. Jsem spokojená


N

Paní doktorka Skýbová je ke svým pacientům velmi milá, vstřícná, ale zároveň vše sleduje profesionálním odborným zrakem. Je ochotná vše s pacientem prodiskutovat, nikdy jsem ji nezažila nějak se nepříjemně a nevstřícně tvářit.


A

obětavá,mila,přijemna......prostě fajn


J

Paní doktorka Skýbová naprosto perfektní lékarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Š

S paní doktorkou máme velice dobré zkušenosti. Vždy ochotně poradí a rozebere s námi veškeré problémy. Jde vidět, že jí jde o zdraví dětí. Ale jak už se tady zmiňovalo (my zatím neměli to štěstí), zástup otce paní doktorky, který je opravdu pro výkon lékařské praxe již nezpůsobilý, je jen krokem k odrazení pacientů. Myslím si, že dobrá lékařka tak přichází o hodně pacientů...Pan doktor byl určitě skvělý pediatr, ale už by asi ordinovat neměl. Jinak paní doktorka SUPR!!!


paní doktorka je milá, ochotná a mám s ní dobré zkušenosti. Jediná vada na kráse je zástup jejího otce v ordinaci, Nechápu proč si paní doktorka tímto kazí reputaci.Tento člověk tam opravdu nemá co dělat. je mu už minimálně 80 let a k tomu odpovídajíci nedostatky. jeho zkušenosti a znalosti tímto nesnižuji, ale paní doktorka by si to opravdu měla promyslet, neboť tímto přichází o pacienty.


Velmi nesnaživý a neochotný lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti