Ambium s.r.o., kardiologie
Bieblova 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Kostelní invazivní kardiologie

Paní doktorka Dedková úžasná lékařka,profesionál,milá,Dokáže svým přístupem pacienta uklidnit i sestřičky jsou skvělé.milé-doporučuji

Paní doktorka má vynikající přístup k pacientům, dokáže pomoci nejen odborně, ale i uklidnit dobrým slovem, což je skoro stejně důležité. Doporučuji!

chodím k paní doktorce již 10 let - odbornost a maximální spokojenost

Velmi ochotná, přívětivá a vstřícná při komunikaci s pacientem.

Paní doktorka je odborníkem na svém místě, vždy příjemná, usměvavá, dojíždím za ní x kilometrů a nelituji. A ta nová sestřička jak již tu bylo zmíněno je fakt na svém místě, přijel jsem dříve, protože jsem pospíchal a ještě v civilu mi vzala krev a vše vysvětlila ohledně vyšetření, s druhou sestřikou jsou sehraná dvojka, což jsem se přesvědčil při další návštěvě. Lubomír

Paní doktorka je profesionál na svém místě, jak jsem tam byla naposledy tak tam je i nová sestřička, takové sluníčko.

Tato pani doktorka je vynikajici kardiolog!!!!
Pokud jsou komentaře moderovany měl by někdo kompetenti provest změnu!

Super