MUDr. Štěpánka Kosková

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Fyziatrie, léčebná rehabilitace
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fyziatrie, léčebná rehabilitace Bolesti krční páteře a brnění končetiny

Paní Kosková mě po dlouhé době, co jsem měla velké obtíže, poslala jen na RTG, po telefonu mi sdělila, že se jedná o počínající potíže věku přiměřené a poslala na základní rehabilitaci. Ve skutečnosti tam byl velký výhřez ploténky, který už utlačoval míchu. Paní Kostkové jsem věřila, bohužel. Dnes se už ploténka nedá operovat, je příliš pozdě ???? Za mě NEDOPORUČUJI.

Dnes jsem prvně navštívila paní doktorku, bolesti mám už čtvrtý měsíc a konečně vím proč. Musím souhlasit se všemi, kteří o ní píší jako o sluníčku. Díky ní mám dnes po dlouhé době hezký den a pocit naděje, že se ještě někdy v klidu vyspím a udělám krok bez bolesti.

U

Opět musím poslat nejvíce hvězdiček paní MUDr.Štěpánce Kostkové za ochotu a odbornost kterou nám dává.Připsala bych co nejvíce hvězdiček a jednu posílám pro ní.Udlínková

Paní doktorka je skvělá,vstřícná,kdybych mohla,dám ji tam třeba 100 hvězdiček....Škoda,že takových lékařů tu nemáme více!!!!!!!!!!

Nestalo se mi,že by p.doktorka mě odmítla při potížích.A to jsem nebyla objednána.Vždy hledá příčinu mých problémů .Je to takové naše sluníčko.

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, na jedné chodbě je ještě jeden RHB lékař - muž - u něj mi vyšetření bylo velice nepříjemné. Paní doktorka je skvělá a jsem ráda, že ji zde máme. Bartošová.