Monirování glykemie

Stanovení bmi

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Absolventka I. lékařské fakulty University Karlovy v Praze
Atestace v oboru vnitřní lékařství
Atestace v oboru diabetologie
Praxe v ...

• diabetologie
  • vnitřní lékařství - interna

Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit!

Cukrovku mam uz 15 let, poslednich pet let jsem si pichala pres 100 jednotek inzulinu a cukr byl porad spatny. pribrala jsem 10 kg.Pak jsem se prestehovala z Prahy a zacala chodit k pani doktorce. ta mi dala misto misto inzulinu pichat lek Victoza a ja behem roku zhubla 15 kg a cukr je ted taky dobry. Panmi doktorku muzu jen doporucit, me moc pomohla.

Sestricka super,ochotna,mila,ale pani doktorka neprijemna,neochotna,odsekavava,yajima se hlavne o sebe a ne o pacienty a strasne namyslena a arogantni.

Mám zcela opačnou zkušenost. Velmi milá, usměvavá, ochotná. Pejsek vás zbaví pocitu strachu z lékařské ordinace