Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
Švermova 501, Protivín

Je to nejúžasnější lékařka u jaké jsem kdy byla,moc jí děkuji za starostlivost s jakou se o mě se sestřičkou Zoubkovou starají jsem jim moc zavázána a mám k objeme plnou důvěru-moc moc děkuji za vše. Pacientka Karpíšková Marie

MUDr. Mojžitová je svérázná, zbytečně nerejpá, kromě odborných rad umí poskytnout i "babské" rady. V ordinaci se cítíte dobře, a co se týká sestřičky, ta je doopravdy SKVĚLÁ! mohu jen doporučit!

Ochotná a svérázná mohu doporučit.

Super doktorka !!!

Je velice ochotná a obdivuji její trpělivost s některými pacienty,je milá a ráda poradí díky paní doktorko.

Paní dokorka i sestřička mi pomohli v každém případě, pokaždé jsem se k nim vracela s dobrými výsledky. Odeslala mě k několika odborníům ohledně mých nemocí a ti mi vždy pomohli. Má velice dobré kontakty. Přešla k ní i moje maminka, která se dostala z nejhoršího. Takže moje hodnocení je na místě.Tímto směrem jí i sestřičce velice děkuji po zkušenosti s jiným pr. lékařem z ČB

Paní doktorka i sestra jsou úžasné, obětavé a vstřícné lidsky i profesně. Mohu jen doporučit.

Pani doktorka je profesionalka kazdym coulem,sestricka je vyborna pani.Doporucuji vsem,jsem naprosto zpokojeny

Paní doktorka i sestřička jsou dvě zlatíčka, ochotné, šikovné a usměvavé.
Poradí a pomohou, nikdy nemáte pocit, že obtěžujete, vždy si najdou dostatek času na pacienty. Paní doktorka je veselá kopa a místo fňukání se společně zasmějete.
Vřele ji doporučuji všem, jako člověk i jako odborník je vynikající.

velmi dobra lekarka,jsem naprosto spokojeny