MUDr. Stanislava Macháčková

Pediatr Více

Jaroměř 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
nábřeží 17. listopadu 801, Jaroměř

Skvělá paní doktorka ;)

Je to dobrá doktorka

Paní doktorka je nejlepší na světě , v životě jsem se nesetkal s tak profesionálním a zároveň lidským jednáním jako u ní. Vždy je velice vstřícná a laskavá. Je to nejlepší doktor jakého jsem kdy poznal. Tímto Vám velice děkuji :-D

Musím říci, že s tak svědomitou lékařkou jsem se nesetkal, starostlivá ,citlivá,schopná a skromná, klobouk dolů.Věřím, že kdyby takových lékařů bylo více, bude naše zdravotnictví přímo ukázkové

S paní doktorkou vycházíme velice dobře, je milá, stručná, dobře posoudí problém a lidsky poradí a pomůže.....opravdu jsme velmi spokojeni.

Paní doktorku máme velice rády, chodíme k ní od narození a nedáme na ni dopustit. Je velice pečlivá a svědomitá a chová se k dětem velice dobře. Mohu všem jen doporučit.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni dětem umí naslouchat,komunikovat s nimi. Je všímavá,důsledná.

Paní doktorka je velmi svědomitá a pečlivá, ochotná vyhovět. Jsme s ní spokojeni.

Paní doktorka je velmi milá,pečlivá a ochotná vždy pomoci.Děti ji mají velmi rády a rodiče také.Mimo to je i výborný alergolog.Škoda,že není takových více.