Na Zápovědi 512, Uherské Hradiště
Dermaprima s.r.o.

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Dermaprima s.r.o. Problematická pleť kvuli biologické léčbě

Děs a hruza už při příchodu měla sestra problem mi dát propustku pro maminku co mi hlidala male mimčo a ohledne pani doktorky ktera se podivala od stali ve svých červených šatech asi ze 3 metru na mou pleť a prohlasila ze me nemuze pomoct ale ze mi napise aspon neco a kdyz jsem se zeptala na dalsi kontrolu rekla ze neni potreba opravdu hruza nedoporučuji doufam ze jina kožní nebude tak dulezita jak pani doktorka

Umístění: Dermaprima s.r.o. Frakční laser

Frakční laser rozhodně nedoporučuji! Dávné jizvy po akné se mi jen zbarvily do tmava a začínající vrásky na čele se mi a hodně zvýraznily. Byla jsem na laseru 3x za celkovou cenu 4500. Udělala jsem si i fotky před po. Je to hrůza! Změna k horšímu!

Umístění: Dermaprima s.r.o.

S pani doktorkou jsem spokojena tak moc,ze za ni jiz nekolik let dojizdim z Prahy. Nasloucha, zameruje se na pricinu problemu, veci resi efektivne. Take chci vyzdvihnout vybaveni ordinace - do pristroju investuje, modernizuje, pani doktorka se neustale vzdelava a navstevuje skoleni. Dochazim k ni na laser, ale i s beznymi koznimi problemy.

Paní doktorku musím hodnotit velmi slabě, protože s takovým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. V čekárně jsem čekala +/- 45 min., po vyzvání sestry jsem přišla k paní doktorce Hrňové, která se mnou měla velmi rychlé pořízení. Zjistila, že nemám zájem o laser nebo jiné estetické ošetření a po 2 minutách mě poslala pryč s tím, že si mám koupit biodermu sensibio za 590 Kč...... jsem zvyklá na jednání kožního lékaře ze svého rodného města, který mi vždy pomohl a byl ochotný si se mnou popovídat aby zjistil co je příčinou.. tohle byla pro mě hodně studená sprcha..... už nikdy k této doktorce nepřijdu a je mi líto, že takoví lékaři přežívají.

Dobrý den, paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Ano, někomu asi dokáže pomoci, ale v momentě kdy se jí to opakovaně nedaří a pacient se do ordinace vrací, tak je cítit její naštvání. Na mě se jen podívala- bez reakce napsala další recept, nic nevysvětlila, nekomentovala a řekla, přijďte za měsíc...je toto slušné chování? Pacient není méněcenný člověk, ale u ní se tak často cítí. Doktorka se zaměřuje hlavně na estetickou léčbu, což jí vynáší mnohem víc peněz, než se zabývat léčbou exémů, takže když u ní necháte tisíce za laser, tak by se div nepřetrhla, ale pokud jste jen otrapa s exémem, tak jí berete drahocenný čas. To je má osobní zkušenost. Pokud je někdo spokojený, v pořádku. Doktorka taky hřeší na to, že v UH není kožařů tolik, takže lidé k někomu chodit musí. V Praze by si neškrtla- ta konkurence a přístup jiných lékařů by ji totálně vyřadily!

Moje hodnocení je stoprocentně pozitivní. Lékařku navštěvuji již od dětství doposud si věděla rady s každým mým problémem ( a že jich nebylo málo). Když jsem si nebyla jistá, ochotně mi poradila i po telefonu.
Když jsem se tady prodírala vašimi příspěvky, zarazilo mě tolik negativních komentářů. Paní doktorka a nepříjemná? To se mi zdá divné, jediné vysvětlení které mě napadá je, že z vás při návštěvě pozitivita musela úplně sršet, že? To je potom hrozně snadné býti milý :)

MOje hodnocení je negativní - snaží se rychle něco vyřešit, ale nenabídne vám možnosti léčby, ani vás na jiné možnosti neupozornía rychle zná "své" nejlepší řešení, které vždy pro vás konkrétně ve vaší situaci nejlepší být nemusí.Někdy mám pocit, že si je svou diagnozou natolik jistá, že ani nepřemýšlí, že by to mohlo jít i jinak, jak jsem posléze zjistila. Nenechte se dotlačit, kam nechcete.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, je milá, jen sestřička je trochu vystresovaná (dá se to pochopit při plné čekárně), ale když se uklidní, je taktéž milá. Při mé první návštěvě mě paní doktorka úplně ohromila. Podívala se a hned viděla v čem je problém a co jej způsobilo. 3 roky jsem se trápila a týden po návštěvě byl pokoj. Lituji, že jsem k paní doktorce nepřišla dřív. Doporučili mi ji moji rodiče a já taky doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky víckrát..nejen se mnou,ale s dětmi a doporučila jsem ji i mamince,kamarádkám a každá byla spokojená.Přístup je odborný,profesionální a příjemný..Je pravda,že se trošinku déle čeká..chtělo by to nějak vylepšit,objednávání.Jinak skvělé.

Dnes jsem u p.doktorky byla,je to mila a sympaticka pani,hezky a slusne se mnou komunikovala, vysetrila me,seznamila s vysledkem vysetereni a naslednou lecbou,vse mi vysvetlila a byla jsem celkove spokojena,byli jsme objednani na 15.20 a 15.30, a do ordinace jsem sla presne v 15.20,taze zadne cekani a preplnena cekarna. Jsem maximalne spokojena,je mi sympaticka po lidske i lekarske strance,ja ji doporucuji.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    na pravé straně zad se mi udělal červený, uzlovitý novotvar. Kožní lékařka mne poslala na chirurgii a odběr vzorku. Výsledek - s velkou pravděpodobností se jedná o pseudolymfom, dále mne odkázala na internet. Existuje nějaké dovyšetření, abych s jistotou věděla, zda se opravdu jedná jen o pseudolymfom? Mám postižené místo nějak ošetřovat? Něčemu se vyvarovat? Děkuji. Přeji pěkný den :-)

Kozni lekarka vam postip navrhla presne. Histologicke vysetreni urci, o jaky typ nadorku se jedna. A teprve nasledne , dle vysledku vysetreni se provadi dalsi diagnosticke zakroky. Pekny den

MUDr. Stanislava Hrňová

• Dobrý den, už víc jak dva roky mam kožní problém na dlaních. Jsou to male podkožní puchýřky se zánětlivou tekutinou. Byla jsem u tří doktoru, každý mi doporučil jinou léčbu a žádná nezabrala. Bylo mi řečeno ze je to atopicky ekzém a víc se o to nikdo nezajímal. Dnes mi palec pravé ruky napuchl, začal brnět a trochu znecitlivěl. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji.

bez vyšetření nelze na vaš dotaz odpovědět

MUDr. Stanislava Hrňová