Dermatolog Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Dermaprima s.r.o.
Na Zápovědi 512, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermaprima s.r.o. Jiný

Paní doktorka se asi zajímá primárně už jen o estetickou chirurgii a běžné kožní problémy ji zřejmě už moc nezajímají. Čekací doba na objednání + v čekárně sice není tak dlouhá, ale abych byla já + 2 děti při kontrole znamének zpět v čekárně za 4 min, to se mi moc nezdá. Navíc, co mi tak 5 let zpět říkala, že je třeba některá znaménka na 100 % hlídat, tak při poslední kontrole na ně hodila od stolu půlku 1 oka a rovnou je přešla s tím, že z těch nikdy nic nebude a nezkontrolovala je. Úplně jiný názor než pár let zpět. Na další nové jsem se už raději ani neptala.
Syn má 2 výrazná vhodná na odstranění a pak ještě 1 kožní útvar a když jsem chtěla probrat možnosti odstranění, tak nezájem. Někdy v budoucnu chirurgicky - nashledanou, a už jsme stáli v čekárně.

Umístění: Dermaprima s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem přišla s ročním synem a aniž by mu udělala nějaké vyšetření tak mi dala seznam co syn nesmí jíst. Vyplynulo z toho že může pít pouze vodu. Po tomhle vyšetření jsem se objednala do nemocnice k paní primářce, která nás poslala na alergologie na krev. Z krve se zjistilo že měl Lukášek alergii na kravské mléko a vaječný bílek. Vůbec tuto doktorku nedoporučuji.

Umístění: Dermaprima s.r.o. Jiný

Paní doktorka se na mě podívala ze 2 metrů, řekla mi, že mám studentské acne, předepsala mi léčbu, která vůbec nepomohla a problém se zhoršoval, protože se mi šíleně vysušovala pleť. Když jsem změnila dermatoložku, dostala jsem retinoidy na středně těžké acne, antibiotika, individuální sestavení péče o pleť, aby se jí navrátila hydratace a objednání na kosmetiku. Léčba bude údajně běh na dlouhou trať a o studentské acne se opravdu nejednalo.
Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka Hrňová je se vším rychle hotová, není důsledná a není zodpovědná.

Umístění: Dermaprima s.r.o. Jiný

Za mě úžasná a hodná paní doktorka. Vždycky odcházím s úsměvem a těším se na další návštěvu. Sestřičky taky milé, nemůžu nic vytknout, naopak doporučuji

Umístění: Dermaprima s.r.o. Problematická pleť kvuli biologické léčbě

Děs a hruza už při příchodu měla sestra problem mi dát propustku pro maminku co mi hlidala male mimčo a ohledne pani doktorky ktera se podivala od stali ve svých červených šatech asi ze 3 metru na mou pleť a prohlasila ze me nemuze pomoct ale ze mi napise aspon neco a kdyz jsem se zeptala na dalsi kontrolu rekla ze neni potreba opravdu hruza nedoporučuji doufam ze jina kožní nebude tak dulezita jak pani doktorka

Umístění: Dermaprima s.r.o. Frakční laser

Frakční laser rozhodně nedoporučuji! Dávné jizvy po akné se mi jen zbarvily do tmava a začínající vrásky na čele se mi a hodně zvýraznily. Byla jsem na laseru 3x za celkovou cenu 4500. Udělala jsem si i fotky před po. Je to hrůza! Změna k horšímu!

Umístění: Dermaprima s.r.o.

S pani doktorkou jsem spokojena tak moc,ze za ni jiz nekolik let dojizdim z Prahy. Nasloucha, zameruje se na pricinu problemu, veci resi efektivne. Take chci vyzdvihnout vybaveni ordinace - do pristroju investuje, modernizuje, pani doktorka se neustale vzdelava a navstevuje skoleni. Dochazim k ni na laser, ale i s beznymi koznimi problemy.

Paní doktorku musím hodnotit velmi slabě, protože s takovým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. V čekárně jsem čekala +/- 45 min., po vyzvání sestry jsem přišla k paní doktorce Hrňové, která se mnou měla velmi rychlé pořízení. Zjistila, že nemám zájem o laser nebo jiné estetické ošetření a po 2 minutách mě poslala pryč s tím, že si mám koupit biodermu sensibio za 590 Kč...... jsem zvyklá na jednání kožního lékaře ze svého rodného města, který mi vždy pomohl a byl ochotný si se mnou popovídat aby zjistil co je příčinou.. tohle byla pro mě hodně studená sprcha..... už nikdy k této doktorce nepřijdu a je mi líto, že takoví lékaři přežívají.

Dobrý den, paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Ano, někomu asi dokáže pomoci, ale v momentě kdy se jí to opakovaně nedaří a pacient se do ordinace vrací, tak je cítit její naštvání. Na mě se jen podívala- bez reakce napsala další recept, nic nevysvětlila, nekomentovala a řekla, přijďte za měsíc...je toto slušné chování? Pacient není méněcenný člověk, ale u ní se tak často cítí. Doktorka se zaměřuje hlavně na estetickou léčbu, což jí vynáší mnohem víc peněz, než se zabývat léčbou exémů, takže když u ní necháte tisíce za laser, tak by se div nepřetrhla, ale pokud jste jen otrapa s exémem, tak jí berete drahocenný čas. To je má osobní zkušenost. Pokud je někdo spokojený, v pořádku. Doktorka taky hřeší na to, že v UH není kožařů tolik, takže lidé k někomu chodit musí. V Praze by si neškrtla- ta konkurence a přístup jiných lékařů by ji totálně vyřadily!

Moje hodnocení je stoprocentně pozitivní. Lékařku navštěvuji již od dětství doposud si věděla rady s každým mým problémem ( a že jich nebylo málo). Když jsem si nebyla jistá, ochotně mi poradila i po telefonu.
Když jsem se tady prodírala vašimi příspěvky, zarazilo mě tolik negativních komentářů. Paní doktorka a nepříjemná? To se mi zdá divné, jediné vysvětlení které mě napadá je, že z vás při návštěvě pozitivita musela úplně sršet, že? To je potom hrozně snadné býti milý :)

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

na pravé straně zad se mi udělal červený, uzlovitý novotvar. Kožní lékařka mne poslala na chirurgii a odběr vzorku. Výsledek - s velkou pravděpodobností se jedná o pseudolymfom, dále mne odkázala na internet. Existuje nějaké dovyšetření, abych s jistotou věděla, zda se opravdu jedná jen o pseudolymfom? Mám postižené místo nějak ošetřovat? Něčemu se vyvarovat? Děkuji. Přeji pěkný den :-)

Kozni lekarka vam postip navrhla presne. Histologicke vysetreni urci, o jaky typ nadorku se jedna. A teprve nasledne , dle vysledku vysetreni se provadi dalsi diagnosticke zakroky. Pekny den

MUDr. Stanislava Hrňová

Dobrý den, už víc jak dva roky mam kožní problém na dlaních. Jsou to male podkožní puchýřky se zánětlivou tekutinou. Byla jsem u tří doktoru, každý mi doporučil jinou léčbu a žádná nezabrala. Bylo mi řečeno ze je to atopicky ekzém a víc se o to nikdo nezajímal. Dnes mi palec pravé ruky napuchl, začal brnět a trochu znecitlivěl. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji.

bez vyšetření nelze na vaš dotaz odpovědět