Bulharská 5, Karlovy Vary
Kožní ordinace pro děti i dospělé

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace pro děti i dospělé manželovy kožní potíže

Pan doktor Poustka je velmi příjemný a empatický člověk. V ordinaci jsem byla s manželem poprvé. Nejsme již mladí lidé a tak jsme zvyklí na nevalný přístup některých lékařů. Většinou již v našem pokročilém věku moc lékaře nezajímáme. Ale pan doktor Poustka byl úžasný, trpělivě manžela vyslechl, prohlédl a okamžitě navrhl léčbu a i preventivní řešení. Předepsal mu léky a nic si neúčtoval. Byli bychom šťastní pokud by bylo víc takových lékařů.

G

Nemůžu hodnotit schopnosti pana doktora, protože už po první návštěvě,na které mi ukázal ceník a chtěl za odstranění znaménka nejdřív 1700, pak , když jsem mu řekla, že si tedy znaménko odstranit nenechám, když jde podle něj jen o kosmetický zákrok,najednou projevil dobré srdce a chtěl tedy "jen " 500,- jsem šla raději jinam. Jiný doktor mi bez problémů napsal doporučení na odstranění na chirurgii kde mi znaménko zdarma odstranili a jsem spokojená.

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji,setra příšerná, měla by jít do důchodu, pokud jí práce nebaví a doktor, mému synovi s akné nepomohl, naopak měl plno svých "dobrých, zaručených" a drahých rad. Odešli jsme k jinému lékaři a synovi se akné zlepšilo. K tomu jeho arogantní jednání.
Asi se nakazili jeden od druhého. Horšího lékaře jsem nezažila

Pan doktor mě poslal na pojišťovnu s tím,že mám již vyčerpaný limit. Informovala jsem se tam a zjitila jsem podle výpisu z pojišťovny,že pan doktor předepsal,pravděpodobně svým známým,dosti drahé léky z mého účtu u mé pojišťovny.Proto mám vyčerpaný limit. Takže děkuji,ale tohohle doktora opravdu nepotřebuji!!!!!!!!!!!!!

S panem doktorem jsem byla doposud spokojená. Souhlasím však se všemi názory na sestru - nepříjemná, arogantní.... vždy jsem z jejího chování v rozpacích (normální a slušný pacient absolutně neví, jak na její chování reagovat) a znechucená.

Rozhodně tohoto doktora nedoporučuji. V rámci celorepublikové bezplatné akce si nechal proplatit poplatek, pihy (rizikové) mi prohlédl jen očima, dermatoskop nepoužil, prý není potřeba a vnucoval mi jeho nabízené produkty. Po této negativní zkušenosti sem ten samý den navštívila ještě jinou paní doktorku, která mě samozřejmě prohlédla dermatoskopem, žádný poplatek si nevzala a ještě mi dala vzorek krému. Jak už tu bylo napsáno, tento doktor by bral jen peníze.

Pan doktor ma velmi rad penize... nejdrive mi na obycejnou peroralni dermatitidu (lecitelnou behem 2 tydnu antibiotiky do uplneho vymizeni) vnutil nekolik pripravku, ktere on sam prodava (30 ml - 450Kc) a pote mi stanovil diagnozu Rosacea... skoro nelecitelna nemoc na OBLICEJI... s ledovym klidem mi sdelil, ze se s tim neda nic moc delat. Neumite si predstavit, co to pro me jako pro mladou zenu znamenalo... samozrejme jsem zkusila jinou doktorku a za 3 dny bylo po problemu. Takze, pan Poustka? Ne, dekuji.

Jsem pacientkou pana MUDr. Poustku Stanislava, dovoluji si napsat, že pan doktor je velice šikovný, ke svým pacientům má příjemné vystupování a bylo mi potěšením uskutečnit každou návštěvu u něj v ordinaci. Bohužel zvažuji, zda budu pokračovat v preventivních prohlídkách v jeho ordinaci, neboť musím projít kolem jeho sestřičky a ta za celou dobu, co navštěvuji ordinaci pana doktora neměla jediný úsměv na tváři,má arogantní vystupování, pozdravu se od ní nedočkáte a raději se telefonicky neobjednávejte, neboť se můžete dočkat tak nepříjemného odsekávání za, kterým se skrývá jediné slovo NEOTRAVUJTE. Myslím si, že by tak sympatický a šikovný pan doktor zasloužil příjemně naladěnou sestřičku.... pacientka D.

V klídu

Pan doktor je profesionál na svém místě a celé naší rodině vždy velmi pomohl s jakýmkoliv kožním problémem. K nikomu jinému bych nešel. Měl by ale vyměnit sestru, je to protivná ženská, která nemá vztah k pacientům a jen kazí panu doktorovi reputaci.