Žirovnická 442, Počátky
Zubní lékař

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Zubní lékař Jiný

Dnes jsem navštivila pana doktora z bolestivým zubem,byl velice milý a vůbec neřešil,že nejsem jeho pacientka,udělal vše potřebné bez námitek a výčitek vůči pacientovi a i sestřička byla velice příjemná.Ostatní lékaři by si z nich měli vzít příklad.

Pane doktore potřebuji poslat kartu k jinému zubaři.
do deseti dnů vám dám jméno a adresu stomatologa.Chodila jsem k Vám jelikož sem byla v dětském domově Počátky
Děkuji Miroslava Želichovská

Skvělý stomatolog, milý, vstřícný, ochotný, vše vysvětlí. Opravdu profesionální doktor.

chodím k němu já i moje děti,a jsme všichni naprosto spokojení

výborný

skvělý a velmi příjemný stomatolog

MŮŽU VÁM ŘÍCT,ŽE JSEM MĚLA PANICKOU HRŮZU ZE ZUBAŘŮ ALE CO MÁME V POČÁTKÁCH PANA DOKTORA MRVKU,SNAŽÍM SE CHODIT NA PRAVIDELNÉ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY.PAN DOKTOR JE HONÝ,VSTŘÍCNÝ A VŠE RÁD VYSVĚTLÍ A NAVÍC VYPADÁ VELMI DOBŘE.MOHU JEN DOPORUČIT.

S panem doktorem jsme velice spokojena. Je hodný a trpělivý, laskavý k malým dětem, všechno pečlivě vysvětluje dopředu, než začne něco udělá.

S panem doktorem jsme spokojeni (celá rodina). Vše nám vysvětlí, je precizní a jeho zákroky jsou bezbolestné. Na malém městě má profesionálnější přístup než řada stomatologů z velkých měst. Vyplatí se nám dojíždět.

Je hodný, milý, všechno pečlivě vysvětluje dopředu, než něco udělá. Jsem ráda, že ho v Počátkách máme. :-)