Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

Ano, MUDr Mezlík má praxi dlouhodobou a to včetně té, že toleranci od pacienta má za samozřejmost.
Neodmítl jsem vystavení stvrzenky na platbu za prohlídku k řidičskému průkazu a doktor reagoval poznámkou: „ stvrzenku máte, můžete jít“. Jím vystavené potvrzení si v ordinaci neokopírují. Je opět zavedenou prací, že pacient jde do fronty na kopírování u rentgenu, vrátí se a znovu čeká před dveřmi ordinace na předání kopie. Tolik k té jiné dlouholeté praxi.


K
Ověřeny pacient

Takových doktorů jako je doktor Mezlík kdyby bylo více .Je nejlepší doktor co znám za 60 let.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Mezlík je velmi svědomitý lékař, nic neponechává náhodě. Pacienti ho mají rádi, a váží si ho za to. Je hodně vytížený, ale nedává to pacientům znát, vždy se o každého dobře postará, poradí, a když je to třeba, pošle pro další upřesnění diagnózy k odborníkům.


M
Ověřeny pacient

Naše rodina má léta zkušeností s panem doktorem. Nikdy nic nepodcenil a jeho přístup k vyšetření a léčbě pacienta je velmi svědomitý. Je to takový oldschool doktor, ale mám za to, že takových by bylo dnes třeba víc. Mám pocit, že někteří to dělají čistě pro peníze a přístup k práci mají asi jako dělník na pásu, ale pan doktor má ke každému pacientovi individuální přístup. Co se týká čekací doby, někdy je opravdu delší, ale je to odvozeno od množství spokojených pacientů, kteří k němu chodí. Někdy je zajímavé podívat se v čekárně kolem sebe a člověk vidí, že plnou čekárnu má jen pan doktor Mezlík.


R

Pan doktor Mezlík je velmi pečlivý a ochotný lékař, vždy velmi pozorně poslechne moje bolístky a hlavně se mi snaží pomoci.


doporučuji


spolehlivi a pečlivi není co dodot


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je v pohodě, vždycky mne vyslechne, prohlídne... Sestřička je skvělá... V dnešní době, kdy musí všechno být honem, je fajn, že na vás pan doktor má více jak 3 minuty... O moji mátinku pečuje skvěle... :)


C

Pečlivý a dobrý odborník


E

Výborný a svědomitý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti