Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

Ano, MUDr Mezlík má praxi dlouhodobou a to včetně té, že toleranci od pacienta má za samozřejmost.
Neodmítl jsem vystavení stvrzenky na platbu za prohlídku k řidičskému průkazu a doktor reagoval poznámkou: „ stvrzenku máte, můžete jít“. Jím vystavené potvrzení si v ordinaci neokopírují. Je opět zavedenou prací, že pacient jde do fronty na kopírování u rentgenu, vrátí se a znovu čeká před dveřmi ordinace na předání kopie. Tolik k té jiné dlouholeté praxi.

Takových doktorů jako je doktor Mezlík kdyby bylo více .Je nejlepší doktor co znám za 60 let.

Pan doktor Mezlík je velmi svědomitý lékař, nic neponechává náhodě. Pacienti ho mají rádi, a váží si ho za to. Je hodně vytížený, ale nedává to pacientům znát, vždy se o každého dobře postará, poradí, a když je to třeba, pošle pro další upřesnění diagnózy k odborníkům.

Naše rodina má léta zkušeností s panem doktorem. Nikdy nic nepodcenil a jeho přístup k vyšetření a léčbě pacienta je velmi svědomitý. Je to takový oldschool doktor, ale mám za to, že takových by bylo dnes třeba víc. Mám pocit, že někteří to dělají čistě pro peníze a přístup k práci mají asi jako dělník na pásu, ale pan doktor má ke každému pacientovi individuální přístup. Co se týká čekací doby, někdy je opravdu delší, ale je to odvozeno od množství spokojených pacientů, kteří k němu chodí. Někdy je zajímavé podívat se v čekárně kolem sebe a člověk vidí, že plnou čekárnu má jen pan doktor Mezlík.

Pan doktor Mezlík je velmi pečlivý a ochotný lékař, vždy velmi pozorně poslechne moje bolístky a hlavně se mi snaží pomoci.

doporučuji

spolehlivi a pečlivi není co dodot

Pan doktor je v pohodě, vždycky mne vyslechne, prohlídne... Sestřička je skvělá... V dnešní době, kdy musí všechno být honem, je fajn, že na vás pan doktor má více jak 3 minuty... O moji mátinku pečuje skvěle... :)

C

Pečlivý a dobrý odborník