Praktický zubní lékař
Bří Lužů 106, Uherský Brod

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla, když mi nepomohli na pohotovosti.. Nakonec jsem k ní přešla.. Má tam i hodnou sestřičku. Jsem velmi spokojená..
Je pečlivá nic nezanedbá a vzala mne i po pracovní době... Jsem nesmírně ráda že jsem nyní u ní. Paní doktorko děkuji za vše.

Umístění: Praktický zubní lékař

Využila jsem jejích služeb v rámci zubní pohotovosti jako pomoc a nápravu nekvalitně provedeného odstranění nervů zubu a musím říct, že byla paní doktorka velmi laskavá, profesionální a pečlivá. Věnovala mému ošetření opravdu dlouhou dobu, aby něco neopomněla, udělala mi v průběhu opakovaně rentgen, aby měla jistotu. Takto si představuji kvalitní zubní péči.

Paní doktorka je nepříjemná, arogantní, nelidská, při ošetření si povídá se sestřičkou a pacienta vůbec nevnímá. Člověk má vůbec strach říct si o umrtvení nebo vůbec do její ordinace vejít. Ke stavu ošetřených zubů se zatím nemůžu vyjádřit, doufám, že to po ní můj nový zubař nebude muset opravovat.

Od dětství jsem vystřídal hodně zubních lékařů a lékařek.Pravidelné návštěvy,díky dědičné dispozici kazu zubů,snad všech možných zákroků, mě opravňují se vyjádřit poněkud ,,fundovaně".To,že jsem se nakonec ocitl v křesle paní doktorky mě opravňuje poděkovat osudu a kluboce se sklonit nad jejím přístupem a lidskou ochotou,podpořenou jejím umem.Děkuji paní doktorko,děkuji,přeji klid, zdraví a pevné nervy s námi pacienty.
Zdeněk.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, chodím k ní od mala a to jen proto, že ji jeden člen naší rodiny zná. Můžu vám říct, že se velmi těším na den kdy k ní už chodit nebudu. Před každou návštěvou jsem byla vystrašená, velmi sem se bála. Nelíbí se mi na ní prakticky vše - její přístup, a to hlavně k dětem, velmi dobře to znám, prostě neumí vycházet s dětmi, jedná s nimi jako s dospělýma a myslí si co všechno nevydrží, například mě říkala když jsem měla okolo 12 let že uděláme jeden kaz a pak se uvidí jestli udělá i ty další. Já chápu že je to lepší mít za sebou hned naráz všechny kazy, ale tehdy jsem si myslela že opravdu udělá jeden a ten zbytek odloží na příště, ani se nezeptala jestli má udělat všechny. Vím, že i dnes když už jsem starší bych si to nechala na příště, vždyť to dítě pak k ní vůbec nechce chodit když něco řekne a pak to nedodrží. Ale samozřejmě to není jenom kvůli tomuto, pro mě je to doktorka úplně chladná, nesympatická, neumí alespoň trochu jednat s dětmi a pokud můžete tak si zvolte jiného lékaře než ji. Radím vám dobře.

Paní doktorka se vždy snaží zub zachránit před trháním, poradí, doporučí potřebné věci k péči o chrup a je ochotná ošetřit i po pracovní době. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém i mou malou dceru ošetřila bez problémů. Byla na ni hodná a snažila se řešit vše s klidem (i když to s dětmi není dvakrát lehké). Jsem s ní moc spokojená, 100% doporučuji!!!

Od paní doktorky jsem odešla.Nelíbilo se mi,že při ošetřování si povídala s nějakým člověkem a já měla pocit jako bych tam ani nebyla.Vrchol byl když jsem potřebovala ošetřit bolestivý zub moudrosti,paní doktorka řekla,že má moc pacientů že mě neošetří a na druhý den odjíždí na dovolenou.Musela jsem vyhledat jiného lékaře a ten mě léčil.Od té doby chodím k němu a jsem moc spokojená.

Příjemná, lidská, na nic si nehraje, s ošetřením zubů jsem vždy spokojená.

Perfektní péče a čistota, paní doktorka je v ošetření rychlá a hlavně přesná, chodíme k ní celá rodina i s malými dětmi a neměnili bychom. Sestřička mívala své "dny", ale v poslední době se chová profesionálně a vstřícně.

Měl jsem od bývalého zubaře velmi pokazené zuby.Co chvíla záněty a šílené bolesti.Od té doby co chodím k paní zubařce Zlochové 8 let nevím co to je bolest zubů,zánět.Jsem s ní nadmíru spokojený a vždy je velmi příjemná a ochotná.Všem ji doporučuji a přeji jípevné zdraví.