Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Tyršova 195, Příbor
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Štefánikova 1301, Kopřivnice
Ordinace pro děti a dorost MUDr. Soňa Tučková - Poliklinika Kopřivnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pro děti a dorost MUDr. Soňa Tučková - Poliklinika Kopřivnice Vybrala jsem skvělou paní doktorku.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Měla jsem do nedávná obě holky u paní doktorky.Ta starší dcera jenom vzpomíná.Jak byla pečlivá , starostlivá , když měla cokoliv , vždy byla po ruce a to, jak mimo službu nebo v nemocniční pohotovosti.Mám ještě mladší dceru a stará se od předčasného narození až do teď.Musela bych tady napsat knížku o tom , jak je paní dětská doktorka pečlivá , starostlivá ,chápající ve dne i v noci.Já doporučuji všem.

T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pro děti a dorost MUDr. Soňa Tučková - Poliklinika Kopřivnice Nesnesitelné bolesti

Neskutečně nespolehlivá lékařka. Přišla jsem za paní doktorkou s nesnetnesitelnými bolestmi, které byly doprovázeny i zvýšenou teplotou, a trvaly už pár dní. Paní doktorka si mě prohlédla, pohmatem zkontrolovala a určila mi jako diagnózu virózu. Já jsem nevěřila vlastním očím, že mě poslala domů s tím, že to mám jít vyležet. Navíc mi přišlo, jakoby úplně opomíjela mé bolesti, při kterých jsem se pomalu ani pohnout nemohla. Tak jsem tedy s jejím "odborným" posudkem šla s bolestmi domů. Přes noc jsem se vůbec nevyspala, a tak jsem se na druhý den vydala do nemocnice. Jít opět k paní Tučkové, u které bych si opět vyslechla to, že si to vymýšlím, že mám pouze virózu, se mi tedy nechtělo. V nemocnici mi udělali krevní rozbor, kde zjistili zánět, poté jej objevili dle vzorku moči v ledvinách. Co na to říci? Asi jen to, že paní doktorka je nespolehlivá. Už jen to, že mě nechala odejít v bolestech s jí určenou virózou. Opravdu? A to nebylo poprvé a ani naposledy, kdy mě tato lékařka zklamala. Vše řeší diagnózou virózy. Představte si vy, kdyby jste za ní přišli s nějakou vážnou nemocí a ona by Vás poslala domů pouze s virorózou. Kdo jiný, nežli právě vaše doktorka by na to měl přijít? Dále si představte, že máte teploty spojené s bolestmi hlavy a nebo vás bolí záda díky vybočené páteři. Víte, jak Vám tato doktorka pomůže? Tak teď si to dobře přečtěte. Řeší je oblbováky, které způsobí, že nejste ničeho schopná a spíte dvanáct hodin vkuse. Není to jen má zkušenost. Myslíte si, že použitím oblbováků se tyto problémy vyřeší? Zajisté že ne. Akorát nemoci přejděte a páteř se Vám bude nadále horšit. Tak co nám říkáte na naší skvělou doktorku pro naši budoucnost? Za mé zkušenosti i od mých blízkých bývá dosti naladová, nevěřící svým pacientům a i nespolehlivá ke své práci. Navíc většina dětí k ní nerado chodí, díky jejímu nepříjemnému a podezřívalému chování. Nedoporučila bych ji a už vůbec bych k ní neposlala své děti. Zamyslete se. Zdraví máme jen jedno. A když budeme zdraví podlomovat nohy už od dětství, jak nám to na stáří vrátí?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá, vstřícná a vždy ochotná. Chodila jsem k ní se všemi svými dětmi od dětství a zůstali u ní až do dospělosti. Děti byly v pohodě a navíc umí paní doktorka říct i kritické věci tk, aby je rodič přijal.

K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme od roku 2005,teď dokonce dojíždíme z Oder,neměnila bych.Syn je velmi težce nemocný a u paní doktorky Tučkové má 100% péči a dokonce i něco víc,vlídné slovo.Paní doktorka je velice příjemná,vstřícná a hlavně pečlivá a důsledná.Ještě nikdy se nestalo že by nám nevyhověla nebo neporadila.Je ochotna "fungovat" i na telefonu,ještě že ji máme.Děkujeme paní doktorko :-)

V
Ověřeny pacient

Dobrý den, s dcerou chodím k paní doktorce od června 2013 a nemůžu si ji vynachválit. Kdykoli přijdu, jdu na řadu téměř okamžitě, žádné dlouhé fronty. Očkování mi dcera snáší bez problémů, vůbec nepláče, takže paní doktorka určitě ví, co dělá. Sestřička je vždy přijemná a usměvavá, kdyby u každého lékaře byla podobná, bylo by to bájo. Kdykli jsem potřebovala poradit, vždycky mi paní doktorka pomohla, stačilo i jen zavolat. Můžu jen doporučit.

J
Ověřeny pacient

Paní doktorku nemám ráda a nemá jí rád ani nikdo z mého okolí. Paní doktorka je pořád protivná a rýpavá. Člověk v čekárně čeká klidně i půlhodiny než se sestra uráčí otevřít dveře, mezitím co si vesele povídá s paní doktorkou, a podívat se jestli tam někdo není. A ještě se dokáže vysmát puberťákovi, kterému je opravdu zle - Co ty tu? Rýmečka.?... Paní doktorka navíc neumí ani vzít krev bez toho aby se mým dětem neudělaly na ruce modřiny... Vždycky jsem myslela že si to špatně drží ale poté mi známé říkaly to samé.. Jsem zklamaná z paní doktorky, mé děti k ní navíc neradi chodí - prej kvůli debilním kecům a netaktnosti sestry.. Moje dcera Tereza se stydí o přede mnou navíc když sestra, během toho co jí paní doktorka nechá si vykasat tričko až ke krku aby si ji mohla poslechnout, aspon 2x otevře dveře... Upřímně lidi komu by to bylo příjemné aby celá čekárna viděla jaké má kdo spodní prádlo.. Známá dokonce říkala, že jejímu synovi se to stalo při výtěru.. Jak říkám nemám paní doktorku Tučkovou ráda a jsem ráda že už jsme od ní pryč.:)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Chodím k paní doktorce od dětství a určitě bych ji nevyměnila. Je velice příjemná, optimistická. I sestřiška je velmi milá. Mohu jen doporučit.

Ověřeny pacient

Vždy ochotně poradí, velmi vstřícná. Mohu jen doporučit!!

Paní doktorka je velmi milá s velmi pěkným přístupem k dězem a po odborné stránce je velmi pečlivá. Máme ji moc rádi :-)

Milá, příjemná, vstřícná, empatická, umí to s dětmi a po profesní stránce velmi pečlivá. Můžu jen doporučit, skvělá lékařka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti