Praktický lékař pro děti a dorost
Partyzánská 4, Opava

Naše pani doktorka měla dovolenou a zaskakovala za ni právě tato paní doktorka. Příšla jsem za tuto paní doktorkou na kontrolu s naší malou šestiměsíční holčičkou. V předchozích dnech měla 4 dny vysoké teploty, poté teplota klesla do normálu a pak se po celém těle vyskytly vyrážky. Když jsem se ji zeptala, jestli se náhodou nejedná o šestou nemoc, tak řekla že né, že je to jen nějaká alergie a předepsala kapky a naordinovala Diazepam. Nezdálo se mi to, tak jsem pro jistotu zašla ještě k jiné paní doktorce, která vyvrátila alergii a řekla že je to jasná dětská šestá nemoc. Takže uplně zbytečně bych do malé ládovala léky, díky chybné diagnoze. Po osobní stránce také nepůsobí sympaticky.

velice vyborná p.doktorka.je to osoba která vyslechne poradi pomuže přidá usmev a pochopeni .mam 3 deti a vždy pomohla.je velice chápavá tolerantní a pokud vznesete obavu z něčeho vážného uklidni vas a zaridi vše ´potrebne vyšetřeni aby nas uklidnila.pokud podezření nastane a potvrdi se okamžitě vše řeší.jsem rada že jsme ji nasly dekujeme za péči vrábelova lenka

p. doktorka je úžasná a jsem s ní maxipálně spokojená. Umí poradit a je na přírodní léčbu. MOC MOC MOC jí děkuji za naprosto úúúžasnou péči o mé dvě děti. Iveta J.

Já si paní doktorku Ježovicovou nemohu vynachválit,je to nejen výborná lékařka ale i správná ženská.Svou práci odvádí velice dobře,narodilo se mi nedonošené miminko,s její péči a laskavostí jsme dosáhly toho že dnes jsou mé dceři skoro 4 roky a krásně všechno dohnala:-)paní doktorka je člověk kterej umí naslouchat,druhým a vžít se do ostatních.Neznám lepší lékařku než je ona opravdu a všem bych ji jen doporučila.Je ta NEJLEPŠÍ!!!!!!

Setkala jsem se s paní doktorkou jen jednou, a to na LSPP,kde opravdu bez zájmu a ze dvou metrů špatně diagnostikovala problém a předepsala špatnou léčbu, což mohlo způsobit rozsáhlé rozšíření infekce a s tím samozřejmě vše ostatní - toto nám bylo sděleno za tři dny naší ošetřující MUDr-specialistkou. Myslím, že po takovém setkání mám důvod být naštvaná. Ficková

Já k této doktorce chodila. A nemám s ní zrovna moc dobrých zkušeností, kašel jsem měla léčený měsíc třemi různými antibiotiky a bez sebemenšího zlepšení, 10 let jsem měla pořád virózy, na dalších 5 se hitem číslo jedna staly záněty průdušnice. Že bych mohla být astmatik paní doktorka vehementně odmítala a žádost o vyšetření napsala až po urgencích mých rodičů. Stejně tak odmítala stížnosti rodičů, když jse si cca od 5 let stěžovala na bolesti hlavy, pokaždé jen další viróza nebo slabé brýle, a hle, ve 12 potvrzené migrény neuroložkou. V 16 letech mi na krk plný boláků předepsala atb pro batolata, "že by to snad mohlo zabrat".. Asi poslední tečkou bylo když nedokázala poznat mononukleózu a tvrdila, že mám v krku absces, přičemž jiný doktor se na mě podíval a prohlásil že to co vidí je jasný učebnicový příklad. Paní doktorka se tomu posléze jen hloupě zasmála. Člověk by taky řekl, že na preventivních prohlídkách se prohlíží, ale na skoliózu jsem ji opět musela upozornit sama, asi by si toho nevšimla. Ale zato když jsem při 60 cm vážila 52 kilo (základka) tak to měla hubu plnou keců že bych měla omezit sladkosti..

Paní doktorka patří k nejlepším které já znám.

Musím touto cestou poděkovat paní doktorce Ježovicové za příkladnou péči o své dvě dcery (10,13). Obvykle nemívám potřebu zasahovat do hodnocení jako je toto, ale některé zde zveřejněné příspěvky mě k tomu nutí. MUDr. Ježovicová není jen výborný pediatr, ale taky úžasný člověk. S dcerami do její ordinace docházíme od narození a každý zdravotní problém ( a že jich bylo!)zvládla naprosto fantasticky. Nikdy nezapomenu, jak i mě samotnou podržena coby nejistou matku začátečnici. Paní doktorko děkuji. Lišková

na doporučení známých jsme se nechali zaregistrovat u p. Dr.Ježovicové a to Vám řeknu , že není doktor jako doktor, teprve teď jsem s dcerou spokojená. chodíme k p. doktorce bez stresu opravdu jako na návštěvu k hodné tetě, která nám vždy pomůže, je jako sluníčko a už když odcházíme z ordinace tak jsme napůl vyléčení.Moc jí za všechno děkujeme. A také chválíme sestřičku, tyto obě dvě jsou opravdu velmi dobrý team.Plačková s dcerou Monikou

poznala jsem více dětských lékařů ale tato PANÍ doktorka tak ta to panečku UMÍ jelínková Věra