Odborný ženský lékař
Okružní 961, Třebíč

Dle mého názoru by tento doktor vůbec neměl pracovat s lidmi. Neumí vůbec komunikovat, nic vysvětlit, nikdy jsem nechápala, co mi vlastně chtěl říct. Recenzi jsem původně psát nechtěla, ale po přechodu k nové lékařce jsem jako v novém světě, co se týče přístupu. Také mě ihned poslala na veškeré vyšetření, ultrazvuk atd., čehož jsem se u pana Uhlíře nedočkala, proto si myslím, že by to ostatní pacientky měly vědět. Dále při přechodu se zachoval velice hrubě, čímž mě ujistil, že jsem udělala správně. Veškeré moje pochybnosti, které jsem měla kvůli jeho léčbě, se mi nyní potvrdily. Pověst v Třebíči má také velice mizernou. Tohoto doktora bych nedoporučila a lituji, že jsem nepřešla už dávno a všem váhavým doporučuji změnu.

S panem doktorem jsem byla VELMI spokojená.Sestřičky úplní andělé,jak první tak teď ta nová.Jenom škoda,že jsem se teď přestěhovala do Prahy a on tu není.A věřte tady najít dobrého doktora je pomalu zázrak.Jak zjistí,že jste z Moravy tak máte vidět ty "obličeje".

Nedovoluji si pana doktora hodnotit, jelikož jsem s ním měla tu čest mluvit pouze jen jednou při noční službě a třeba zrovna nebyl ve své kůži. Bohužel má zkušenost je více než děsivá, možná to bylo způsobeno tím, že pan doktor byl probuzen o půl jedenácté večer... byl velice arogantní, hádavý a nakonec mě nepřímo obvinil z toho že si vymýšlím... což se později nepotvrdilo! Doufám, že už se s ním nebudu muset nikdy potkat.

Chodim k panu doktorovi už 9 let a dá se říct,že jsem spokojená,má perfektní vybavení,jediné,co mě asi trochu vadí,že je trochu jako mouchy snězte si mě a člověk se musí furt ptát,aby se vůbec něco z dané návštěvy a prohlídky vůbec dozvěděl.Jinak jako odborník je myslim velice dobrý.

Pan doktor Mudr.Uhlíř je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy poznala.
Velice si ho vážím, nejen jako zkušeného porodníka,ale i člověka,
který má srdce na pravém místě. A sestřička to je anděl.Je moc hodná,
usměvavá a velice příjemná.Je opravdu zázrak, že v jedné ordinaci se najdou dva tak báječní lidé,kteří svou práci milují.Vřele doporučuji, vždy si tam připadám jako v pohádce.

s panem doktorem jsem moc spokojená, je to sympaťák, umí se i usmát a má takový laskavý přístup. I když moc sám od sebe nemluví tak na co se ho zeptám mi vždycky odpoví a to nejen osobně, ale i telefonicky. A ordinaci má nově a špičkově vybavenou. A sestřička to je radost, kdyby takovou měli všichni doktoři hned by bylo na světě líp.

DOBRÝ DOKTOR,MÁM HO RÁDA.

Mudr. Uhlíř je nejlepší gynekolog na světě :)

Musím pana doktora velmi pochválit, vůbec nechápu pacientky , které tu píší o nespokojenosti s jednáním nebo kvalifikaci. A o staré ordinaci vůbec ne. Právě naopak mají svůj UZ, pásy a jiné vymoženosti. A přístup moc milé sestřičky která i pohlídá děti při mojem vyšetřování je uplně užasný. Děkuji moc oběma.

ja osobně jsem s panem doktorem moc spokojena myslim si že je to doktor na svém místě všechno pořadně vysvětlí mam za sebou 1porod a když seu mně v těhotensví oběvily problémy se všim mi pomohl vysvětlil a vubec mi nepřišlo že bysi nevěděl rady ale jak tak čtu tak se asi boužel nemuže zavděčit vybaveni ma prvotřidni a sestřička tak ta je uplně užasna